STSL 13/14 H:23 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Mart - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:23 | Çaykur Rizespor 1-1 Galatasaray | M.S | 2 Mart

Elim ayağım titriyor ya. Uzun zamandır delirmemiştim bir maç için bu kadar. Bütün gecemin, haftamın içine ettiler. Yazıklar olsun. Bu köpek Fener'in şampiyonluk kutlamasını izlettirecekler bize.

Allah'dan haftaya selçuk yokda hızlı atağa çıkarken çalımdan yoksun olup geriye dönen bi adamımız olmayacak.

Fenerin bizle olan maçından başka puan kaybedebileceği 3 maç kaldı bence. Trabzon,Beşiktaş ve Akhisar. Diğerleri süpriz olur bence.

Trabzonda %20 puan kaybederler düşük ihtimal sakatları döndü ezerler bence.

Ama bunlara bakamıyoruz bile Deplasmanda sadece 3 maç kazanmak ne demektir ya. ikisi ligin sondaki iki takımına bir de.

Antalya rize 4 maçdada 4 beraberlik Antep mantep saymıyorum ya neden deplasmanlarda bu kadar soğuk oynuyoruz. ŞAmpiyonluğa bir gram inanmıyor futbolcular. Umutla sneijder o golleri kaçırdığında 5e 3 geldiğimiz pozisyonlarda saçma paslar geldiğinde belli oldu zaten gol yıyeceğimiz

Muslera laf yapmayın diyenleride anlamıyorum o topa eliyle girse topu alacak devam edicektik bir kaleci öyle girmemeli %100 hatalıydı.

Karabük ve Konya deplasmanlarını alırsak sak sak sak.....Şuan en alt seviyeye düşen şampiyonluk inancım yeniden yeşerir inşallah

Burak'ın komedi bi röportajı var izleyin.Kendini bir türlü beğendiremiyormuşmuş

Haksız mı? Yarısı kadar gol atan Barosu kalbimizin içine sokmadığımız kaldı ki ben çok.severdim keza en sevdiği oyunculardan Kewel kaç gol attı? Geçiyorum yine çol saygı duyduğumuz Golmanderimiz kaç gol attı? Yanlış anlamayın ben bunların hepsini ayrı ayrı çol seviyordum ve Burak a yeri geliyor çok küfür de ediyorum tv de izlerken.ama.yanımda kimse yokken kızgınlıktan gidince anlarız değerini ama gerçek şu ki şuan Burak tan daha iyiyi geçtim yarısı edecek Türk golcü yok Cenk Tosun diyen olursa içimden ağır sövecem:)

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her şey içeride Fener'i yenmemize bağlı.Yenersek şampiyonuz.

Bu akşamki maç o kadar önemli değil.4 ile 6 puan arasında pek bir fark yok.

Eziklerin yendiklerini yenemiyorsan fazla konuşmaya gerek yok.Ligin 14.,15. Ve 16.sıradaki takımlara karşı galibiyetimiz yok.Hep rakibin puan kaybedecek hesabı yapılırken kendi hanemize 3 puan yazıyoruz ama malesef devamlı kayıp.Hakem yardımı olmazsa ezikleri yakalama imkanımız var ama kaybetmemek şartıyla.Tek şansımız bunlara arenada koymak.Ben başka çıkar yol görmüyorum.

Haksız mı? Yarısı kadar gol atan Barosu kalbimizin içine sokmadığımız kaldı ki ben çok.severdim keza en sevdiği oyunculardan Kewel kaç gol attı? Geçiyorum yine çol saygı duyduğumuz Golmanderimiz kaç gol attı? Yanlış anlamayın ben bunların hepsini ayrı ayrı çol seviyordum ve Burak a yeri geliyor çok küfür de ediyorum tv de izlerken.ama.yanımda kimse yokken kızgınlıktan gidince anlarız değerini ama gerçek şu ki şuan Burak tan daha iyiyi geçtim yarısı edecek Türk golcü yok Cenk Tosun diyen olursa içimden ağır sövecem:)

Haksız.İlk yarıdaki Rize maçındaki puan kaybının sorumluluğu tamamen onun.İstatistik kasıyor kendine.Mustafa Sarp da aynısını yapardı.Golcü ortasaha ayağına

Elim ayağım titriyor ya. Uzun zamandır delirmemiştim bir maç için bu kadar. Bütün gecemin, haftamın içine ettiler. Yazıklar olsun. Bu köpek Fener'in şampiyonluk kutlamasını izlettirecekler bize.

Hiç canını sıkma.Bu fener denen şikeci takım şampiyon manpiyon olamaz.En rahat şampiyonluğumuz bu sene olacak.İzleyelim, görelim.

Haksız.İlk yarıdaki Rize maçındaki puan kaybının sorumluluğu tamamen onun.İstatistik kasıyor kendine.Mustafa Sarp da aynısını yapardı.Golcü ortasaha ayağına

Yuh arkadaş ne zaman döndük ilk yarıdaki maça? Ayrıca bugün wesley ve umutun kaçırdığı pozisyonları sokardı büyük ihtimal ona gelmedi bugün daha kötü oynayanlar.vardı

Gerçekleri görmezden mi gelelim niye dönmeyecekmişiz

Yahu konu o değil madem döneceğiz adamın attığı gollerden ve kazandırdığı maçlardan da bahsedelim senin hangi futbolcun tarihinde CL de.8 gol atmış? Konu eskilere giderse işin içinden çıkılmaz ayrıca bugün.maçı Burak yüzünden kaybetmedik Umut yüzünden ve onu oyundan almayan mancini yüzünden kaybettik

Yahu konu o değil madem döneceğiz adamın attığı gollerden ve kazandırdığı maçlardan da bahsedelim senin hangi futbolcun tarihinde CL de.8 gol atmış? Konu eskilere giderse işin içinden çıkılmaz ayrıca bugün.maçı Burak yüzünden kaybetmedik Umut yüzünden ve onu oyundan almayan mancini yüzünden kaybettik

Dönelim.İçine ettiği meç her zaman daha fazladır.

Üst Alt