STSL 13/14 H:23 | Fenerbahçe 2-0 Gençlerbirliği | M.S | 1 Mart - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:23 | Fenerbahçe 2-0 Gençlerbirliği | M.S | 1 Mart

Ersun Yanal: "Rakiplerimiz futbol oynayarak mı kazanıyor? 6 puanımız alınmasaydı fark 10'du"

Ersun Yanal: "İki pozisyon da penaltı, birisi çok net. Bizim için bunların tartışılması ironik, acımasız"

kafaya bak :D

hiç uzatmayacam ilk yazdığın mesaja kaç cevap geldi ve ne tür cevaplardı?

ben adamlığımı kimse sorgulayamaz ne düşünüyorsam açık açık yazıyorum sana verdiğim cevaplara verilen tepkilere bak

sana yada bana verilen tepkilerle, ikimizin arasındaki diyaloğun bir alakası yok.

bana tepki mesajları geliyor diye herkes gelip sövsün o zaman.

senin adamlığını falan sorgulamak benim haddime değil ama sen lafa "ceza yemek istemiyorum" diye girdin diye ben sana ters cevap verdim.

neyse uzatmanın gereği yok.

Bosverin, alsinlar beles puanlarini avunsunlar 1 hafta. Haftaya Trabzon'da onlardan olesiye nefret eden bir taraftarin onune bu dokulen futbollariyla cikacaklar. Puan alma sanslari oldugunu dusunmuyorum.

Ya birak o zaman kendileri yenilsin hatirlliyorsaniz gs Macinda ebouenin 100% penaltisi verilmedi, 150 milyon pozisyona girdik ama sonucunda puan biraktik.

O macta boze de 2 penalti verilseydi bak Mac kac kac biterdi.

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk

Tamam o maçta da kazanmayı haketmiş oluyoruz ama penaltıya mahkum olmamalıyız.

Ulan haftaya zevkten geberirim Trabzon bunlara koyarsa. Ama hic beklemiyorum Trabzonun bunlara bir comak sokacagini.

Tapatalk

Turkiye de olan fanatiklik ve GS-FB dusmanligi abartiliyor demistim lakin son 2 yildir olanlardan sonra hak veriyorum boyle dusunenlere.. Arkadasimi mac sirasinda kufur ettirdiler ya bu seref yoksunlari en kisa surede yok olup kume dusmesinden baska bir dilegim, istegim yok.

haftaya mal trabzon sahada fb yi döveceğim diye 3 tane temiz yerler yenilirler geri zekalılar şikeye cevabı güzelce koyarak vermek varken fb ye her sefer savaşla veriyorlar maçı şikecilere

Bi yanda topun kendisinden cıkıp korner oldugunu söyleyen Semih,

Bir yanda adamın omzundan seken topa hunharca baskı yapıp penaltı oldugunu haykıran GG.

Birde bu GG için fenerin en düzgün topçusu derler. Bunlarda düzgün topçu ne arar:)

Üst Alt