STSL 13/14 H:23 | Fenerbahçe 2-0 Gençlerbirliği | M.S | 1 Mart - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:23 | Fenerbahçe 2-0 Gençlerbirliği | M.S | 1 Mart

Fener maçlarını zaten izlemiyorum da halı sahadaydım penaltı muhabbetini bile şimdi öğrendim. O Alper'in haline de çok üzüldüm alt tarafı Gençler'e karşı Cücü'nün uydurmasıyla penaltı aldın la ibiş, sanırsın Real ile oynuyor da son dakika bunu atarsa tur atlayacak :asd:

Dışarıya çıktım hava aldım sonra eve geldim duş aldım biraz kitap okudum çay içtim 2.5 saat oldu hala sinirliyim.

Adamlar gözlerimizin önünde alenen şike yapıyor ve elimizden hiçbir şey gelmiyor.Biliyoruz Rte emir vermiş federasyonun tetikçileri bunu yapmak için her şeyi yapıyor.

Umarım Uefa bu namussuzları amatöre düşürür keşke suç örgütü ilan etseler de lisanları iptal edip kulübü kapatsalar. Bu ne arkadaş ?

1947899_10152313253477160_829985140_n.jpg

nasıl doğru adam yüzünü korumaya çalışmış omzuna gelmiş o topun yüzüne geldiğini düşün

Hayir iki kolunu gogusune dogru tuttu pozisyonu iyi seyretmis olursak top'da gogusune dogru geliyordu. Eger iki kollunu arkasina tutup'da ozaman gelseydi penalti olarak degerlendiremezdi ilk penalti dogru karar. Ikinci penalti'da yanliz alper sahtekarlik yapmistir kesinlikle penalti degil yazik

Hayir iki kolunu gogusune dogru tuttu pozisyonu iyi seyretmis olursak top'da gogusune dogru geliyordu. Eger iki kollunu arkasina tutup'da ozaman gelseydi penalti olarak degerlendiremezdi ilk penalti dogru karar. Ikinci penalti'da yanliz alper sahtekarlik yapmistir kesinlikle penalti degil yazik

Posizyonu nasıl izliyorsunuz omza geliyor top ayrıca dedigin gibi olsa penaltı yine olmaz.kol bitişik ayrıca.kendisini koruyor

2.penaltıyı alper alıyot aslında penaltı degil ama o posizyon yoruma acık bizim lehimizr olsa penaltı derim o yuzden ona eyvallah. Fakat ilk posziyonun uzaktan yakından penaltıyla.alaksı yokki macı koparan kilidi acan gol odur

Üst Alt