STSL 13/14 H:25 | Fenerbahçe 2-1 Kayseri Erciyesspor | MS | 16 Mart - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:25 | Fenerbahçe 2-1 Kayseri Erciyesspor | MS | 16 Mart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mehmet ali yıldırım icinde olan seyleri soylemeden gitti, onun icin diyoruz arkadaslar fenerli olanlar saklamasın acık acık profiline yazsın boyle numara yaparak erkenden foruma veda edersiniz

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam beyler , vurmayın artık ölmüş.:D Alper'in dediği gibi Fenerli olduğunu yazsın sıkıntı yok , cin olmadan adam çarpmaya çalışırlarsa bundan farklı tepki almazlar.

Dunyada herkesi cozdum ama fenerlilerin futbol muhabbetini cozemedim ben fenerli futbol konustugu zaman tamam kaale bile almiyorum herkesin gulecegi hikaye fenerin şike yapmadik hikayesidir

fenerbahçe kulüp olarak her branşta zirvedeymiş rıdvam öyle diyor ne büyük kulüpmüşte haberimiz yokmuş:trollfacce.gif:

Üzüldüm desem yalan olur.Bizim topçular adeta doymuş nerdeyse 2 senedir eze eze her kupayı kazandık.Fenerin şuanki senesini bizim 11-12 yılına benzetiyorum herkes aç en azından artık herşeyi anlayıp seneye genç ve aç bir takımla 4.yıldızı takmalıyız.Seneye belkide tarihin en kritik yılı olacak gerekirse borca girerek transfer yapmalıyız 3 tane yapalım nokta atışı yapalım çünkü maddi ve manevi olarak en kritik sezon
Kendimizi sıkmaya hiç gerek yok.Bu şikeciler bir kaç yıl tekrar süper lige çıkamazlar.

Mutlaka küme düşecekler.

Bizim futbolcuların olağan dışı rahat olmaları biraz da bu yüzden.

fener ceza bu sezon yemez. Iç savaş cıkma tehlikesi mefcut deyip yaz dönemine, ortalık sakinleştiği dönem cezaları kesin

ricasında bulunulmuşdur bizdeki şerefliler. Uefa'da bunu anlayışla karşılar. Öyle risk varsa uefa'da kstemez sonucta'ki var öyle risk.

fener ceza bu sezon yemez. Iç savaş cıkma tehlikesi mefcut deyip yaz dönemine, ortalık sakinleştiği dönem cezaları kesin

ricasında bulunulmuşdur bizdeki şerefliler. Uefa'da bunu anlayışla karşılar. Öyle risk varsa uefa'da kstemez sonucta'ki var öyle risk.
Cezayı ne kadar ertelerlerse Şikebahçe'ye girecek olan kazığın boyutu o kadar artar.

Bunlar 2011 sezonunda ceza alsalardı eksi puan yada 1 küme düşüp ertesi yıl çıkarlardı.3 sene Avrupa kupalarından men edilmezlerdi.

Dunyada herkesi cozdum ama fenerlilerin futbol muhabbetini cozemedim ben fenerli futbol konustugu zaman tamam kaale bile almiyorum herkesin gulecegi hikaye fenerin şike yapmadik hikayesidir

Ya bakmayın 2013 şubat yazdığına en az 4 senelik üyeyim, eskiler bilir. O zamanlarda Alex avatarlı bizden büyük Fenerli bir abi gelip son derece efendice yazar giderdi , Furkan mıydı neydi bir de Atatürk avatarlı arkadaş vardı onunla da sorunsuz konuşabilirdik ama özellikle şike muhabbetinin yaşadığı travmayı atlatamadan üye olan M. Ali Yıldırım gibi dünkü bebelere yer yok. Şike konusuna da yazmıştım , hem yıllar sonra lider olmanın verdiği öz güven patlamasından hem de Fener maçının yaklaşmasından dolayı bunun gibi ergenler üye olmaya başlayacaktır. Biraz daha idare ederiz zaten kısa bir süre sonra Fenerli olduklarını söylemekten utanacak kıvama gelecekler , ellemeyelim de biraz eğlensinler.

Biz bunlara Sampiyonlogu hediye ettik,yaziklar olsun bize baska birsey demiyorum. Onlarin Sampiyon Kutalamasi falan görmek o kadar kötü olur ki insan ölmek istiyor. Aziz baya Sov yapar,hazir olun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt