STSL 13/14 H:25 | Kardemir Karabükspor 0-0 Galatasaray | M.S | 14 Mart - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:25 | Kardemir Karabükspor 0-0 Galatasaray | M.S | 14 Mart

her nekadar fatih terimin taktik bilgisini beğenmesem de bu futbolcu diye geçinen heriflerin belinden sopayı eksik etmeyen fatih terim bu ülkede herzaman iş yapar. çünkü bu ülke insanı bu dilden anlıyor,taktik maktik fasa fiso

Bir de imparator falan filan yazmayın buraya.. Kalmak isteyen adam kalırdı. Her ne pahasına olursa olsun kalırdı. Aslolan Galatasaray'dır diyen adam yeri gelir egosunu da bastırır. Gidip geçen sene küfür ettiği tüpçü ile poz vermez.

Tüpçü ile poz meselesinde ben de bozuldum hocaya ama her şeyi de ondan beklemek haksızlık.Her şey karşılıklı, başkanın da hataları oldu o süreçte.Neyse geçmiş geçmişte kaldı tabi. :(

la adamlar ana avrat küfür ediyor..

Olm Terim'e de yaptılar. Terim > Aysal'dır benim için. Aysal Başkanımızdır. Bıraktığı an sıradan biri. Maalesef bu böyle. Fark yok. Ona etmiş olanlar bugün Aysal'a ederler şaşırmamak lazım. Mancini'ye de ediyorlar eee normal tabi. Hocasını satan hepsini satar. Yarın Mancini sonrası geleni de satarlar.

Çok acı bir gerçeği de burada dillendirmek lazım. İlker Meral ve yardımcı hakemler de biz maçı kazanalım diye baya uğraştılar. Bizim sahada ki oyuncularımızdan daha fazla savaştılar doğruya doğru.

Adamların 2 tane net pozisyonunu ofsaytla mı kesmediler, saçma sapan lehimize fauller mi vermediler, her şeyi yaptılar. Buna rağmen maçı kazanamadı bu takım. Kırk yılın başı İlker denen düdük herif bize çalıştı, ama biz dibe vurmuş Karabük'ü bile yenemedik. Keşke bir kere de biz yenebilseydik hakemle. Umurumda bile olmazdı, ki ben böyle şeylerden pek haz etmem. Ama keşke hakem sayesinde bile olsa kazanabilseydik. Bunu bile yapamadık, acizlikten yerlerde süründük. Yazıklar olsun.

Vallahi Bora bugün sahada öyle bir takım vardı ki;hakem kasti penaltı bile verse gol çıkmazdı emin ol.

Terim'in attığı kazıklar diye safsata yazan liste tutan ergenleri bekliyoruz. Mancini'nin tazminatını da hesaplasınlar ama.

Terim gönderilir, ayrılır bunlar normal. Ama gönderiliş şekli ve zamanı Galatasaray tarihinde kara bir lekedir. Paarayı seçen Fatih Terimin gitmesinde sakınca görülmüyorsa Ünal Aysal başkanlık koltuğunda bir dakika oturmamalı.

ben hiç fatih terimi övmedim kollamadım ama bir gerçek var ki onunla her ne kadar 6 yesek de madridden şu mançini zekasından daha iyiydi tamam taktik maktik bilmezdi ama şu adam gibi cins cins değişiklikler yapmıyor ve Türk oyuncular daha iyi oynuyordu hadi adam oyuncular kötü neden 7 adam aldın ara da hadi aldın 3 tanesi de mi iyi değil sade telles ayıptır ya günahtır burak umut sabri selçuk sizi de Allaha havale ediyorum ki burak ı hep savunan biri olarak diyorum yazık artık seneye bu Türklerle ve chedjou hajroviç vs çöplerle ne yaparız bilmem melo ve snejder size de helal olsun adamsınız

Emrah, Terim' in gönderilişini %100 ben de hatalı buluyorum. Bu konuda tamam. Ama kim gelecekti Mancini' den daha iyi bir söylesene.

alman biri vardı adı bizimle anılıyordu (inan bana pek iyi değilim bu konuda (isimler vs...) ya da kurt bir hoca olabilirdi.

Bakın, Mancini zaten öyle süper bir hoca değildi. İyi hoca tamam. Ancak bize Terim'den fazlasını asla ve asla verecek çapta değil. Hatta görüyoruz ki Terim'e yaklaşamaz bile.

İkinci devre birkaç maçtaki performans ile mancini tam gözüme giriyordu derken öyle bir yara aldı ki... Bugün yaptığı işler inanılır gibi değil hatta akıl mantık işi değil. Burak, Selçuk, Sabri... Bu adamların ise artık adını dahi duymak istemiyorum. Hele hele beni en çok selçuk hayal kırıklığına uğrattı. Ama artık yapacak birşey yok. Kimse vazgeçilmez değildir. Sezon sonu da TD değişikliği olur mu bilmem ama gitsinler getirebiliyorlarsa lucescuyu getirsinler bu takıma.

Olm Terim'e de yaptılar. Terim > Aysal'dır benim için. Aysal Başkanımızdır. Bıraktığı an sıradan biri. Maalesef bu böyle. Fark yok. Ona etmiş olanlar bugün Aysal'a ederler şaşırmamak lazım. Mancini'ye de ediyorlar eee normal tabi. Hocasını satan hepsini satar. Yarın Mancini sonrası geleni de satarlar.

valla terim beni ilgilendirmiyor..baskan biraktigi an bile aysal>terim´dir benim icin..hem bugün terim konusunu hortlatmanizin kime faydasi bir faydasi var?

Üst Alt