STSL 13/14 H:25 | Kardemir Karabükspor 0-0 Galatasaray | M.S | 14 Mart - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:25 | Kardemir Karabükspor 0-0 Galatasaray | M.S | 14 Mart

Neyse her sene sampiyon olacak degiliz ancak elimizle fenere sampiyonluk verdik helal olsun. Turkiye kupası ve lig ikinciligi yeter bu sene, chelsea macı mucize zaten elendik gozuyle bakıyorum bu deplasman performansı ile

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alman biri vardı adı bizimle anılıyordu (inan bana pek iyi değilim bu konuda (isimler vs...) ya da kurt bir hoca olabilirdi.

Bakın, Mancini zaten öyle süper bir hoca değildi. İyi hoca tamam. Ancak bize Terim'den fazlasını asla ve asla verecek çapta değil. Hatta görüyoruz ki Terim'e yaklaşamaz bile.

Terim' den iyi olmadığını ben de kabul ediyorum. Ama kariyerlerini noktalamış Heynckes ya da Alex Ferguson gelmeyeceğine göre o günün şartlarında Mancini en doğru isimdi. Belki Mustafa Denizli ismi geçici bir çözüm olabilirdi.

valla terim beni ilgilendirmiyor..baskan biraktigi an bile aysal>terim´dir benim icin..hem bugün terim konusunu hortlatmanizin kime faydasi bir faydasi var?

Senin Galatasaraylılıpını tarışırım Gökhan maalesef. Bu bakış açısıyla ki hiçbir geçerli sebep yoktur aysal > Terim olsun, birşey diyemiyorum.

Neden hortlattığımı hemen belirteyim. Burada Mancini'ye sallıyorlar şahitsin.

Bunu aylar aylar önce dedim sana da başkalarına da. Aynı tipler, yakında Mancini'ye de sallayacaklar diye o açıdan.

Üşenmesem araştıracağım eski postları.

Mancinide yavas yavas gozumden dusuyor oyuncu secimlerinde oyuncu deyisikliyinde iyice mala bagladi. Insallah kendine gelir yada sene sonu gitmek istiyorsa gitsin

2 kayseri ve bir olimpiyat stadı galibiyeti olimpiyatı sayma kayseriyi de 1 tane sayarsak adam gibi 1 maç kazandık anadolu da büyük başarı vesselam

Mancini'nin futbol psikolojisi algısı = Frank Rijkaard

Daha fazla Rijkaard'ı anımsatmadan git hocam. Git de yine takımı toparlamak için Fatih Terim'e gitmek zorunda kalmayalım.

Bıktım kısır döngüsünden bu kulubün yeter artık.

Tüpçü ile poz meselesinde ben de bozuldum hocaya ama her şeyi de ondan beklemek haksızlık.Her şey karşılıklı, başkanın da hataları oldu o süreçte.Neyse geçmiş geçmişte kaldı tabi. :(

Aysal-Terim ortaklığı ile bir sezon heba oldu. Yani işte artık olan oldu. Bir hatası varsa Fatih Hoca cezasını çekti. Ama cezasını çekmeyen biri var. Ünal Aysal. Her ne kadar sevsem de bu takım toparlanamazsa koltuğu sallanmaya başlar. Artık nasıl toparlanır orası beni bağlamaz. Ya şampiyon olacaksın ya da avrupada daha önce yapılmamış birşeyi yapacaksın(CL yarı final). Yoksa işi zor.

Beğenmediğimiz Fener son dakikalarda kaç maç çevirdi. Biz öyle kötü oynuyoruzki, son dakikalarda gol atacağımıza bile inanmıyoruz.

Maca 3 yeteneksiz ile basliyorsun, sonra oyuna 2 yeteneksiz daha sokuyorsun.

Sabri, Yekta, Burak, Ceyhun ve Umut. Bunlarin ne isi var saha da? He dogru, takimin diger oyunculari da yeteneksiz. Bir bakiyorsun orda Veysel, orda Salih.. Peh, ne diyelim artik.

Üst Alt