STSL 13/14 H:27 | Torku Konyaspor 0-0 Galatasaray | M.S | 29 Mart - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:27 | Torku Konyaspor 0-0 Galatasaray | M.S | 29 Mart

Ben bir Glatasaraylı olarak diyeceğim tabi çünkü sarı kırmızılı takımı tutuyorum. Çemişkezekli mi deseydim? Dediğim gibi takım kötü olduğu için benimsemediniz. Gerçi herkes benimle aynı fikirde aysal istifa ama 1 yıl daha burda. Yeni başkan adnan öztürk olmalı. Veya yiğit şardan...( şimdi ne yapıyor bilmiyorum)

2 yıldır neden gelemediniz bu foruma numara yapabilecek zeka bile yok sizde lan :)

Bak ne diycem şampiyon olacaksınız dimi Şampiyonlar ligine siz gidemiyonuz BİZ gidiyoruz zahahahah :D

Şimdi şikeci fenerbahçeyi kesin yeneriz,ondan sonra Konya yı yenseydik,rizeye çaksaydık,antalyaya geçirseydik,kayseriye kaybetmeseydik şimdi liderdik diyecekleri duyar gibiyim.Şunuda ilave etmekte yarar var.Bu sezonun şampiyonu önceden belirlendi.Ersun dallamasının bugüne kadar şampiyon yaptığı bir takım varmı?Bıraktım şampiyonluğu kovulmadığı takım varmı?

Muslera

??? Semih Hakan Telles

Melo ???

Hajrovic Sneijder ???

Drogba

Haftaya bu kadro sahaya cikmali sag bek sol kanat ort sahaya kimi yazarsaniz yazin hepsi bir birinden berbat...

Tek Forvet Drogba Sneijder Forvet arkasi gerisi pek önemli degil...​

2 yıldır neden gelemediniz bu foruma numara yapabilecek zeka bile yok sizde lan :)

Bak ne diycem şampiyon olacaksınız dimi Şampiyonlar ligine siz gidemiyonuz BİZ gidiyoruz zahahahah :D

kimseye bir şey ispatlayacak halim yok. Aysalın projeleri arasında Fenere ş.liginde yarı final var. Aysalı sevmek mi zorundayım. Bundan sonra da lig maçlarına yorum yapmayacağım çünkü seyredilecek bir şey kalmadı. Ne biçim site len burası.Aysalı desteklemek zorunda mıyım. Allah allah .Hastamısınız lan. Yaw hehe Fenerliyim. salakmısınız tipiniz mi böyle gösteriyor.

Bu Şansal ve Tümer tiyatro oynamıyorlarsa bir şey bilmiyorum. Her maç sonrasında Burak'ı beğendik, Burak çok çalıştı, oyunun içindeydi gibi laflar ediyorlar. Bunun amacı bellidir, Burak'ı beğendim diyen bir kişinin Galatasaray'ın iyiliğini düşünme ihtimali yoktur. Resmen şark kurnazlığı yaparak Burak'ı iyiymiş gibi gösterme çabaları. Öte yandan da bıyık altından gülüyorlardır. Evet Burak iyi, hatta çok iyi. Ama Şansal'ın o çok sevdiği fenerbahçesi için iyi.

aynen ben bugüne kadar şu burağı gömen bi tane yorumcu görmedim eğer şu burağın performansını sneijder gösterseydi demediklerini bırakmazlardı çok doğru bir noktaya parmak basmışsın..

Şimdi şikeci fenerbahçeyi kesin yeneriz,ondan sonra Konya yı yenseydik,rizeye çaksaydık,antalyaya geçirseydik,kayseriye kaybetmeseydik şimdi liderdik diyecekleri duyar gibiyim.Şunuda ilave etmekte yarar var.Bu sezonun şampiyonu önceden belirlendi.Ersun dallamasının bugüne kadar şampiyon yaptığı bir takım varmı?Bıraktım şampiyonluğu kovulmadığı takım varmı?

sezon sonunda aziz çıkıp " ersun boşuna hava atmasın bu takımı ben şampiyon yaptım" diyecektir. fatih terimin gönderilmesi-6 yabancı sınırı -hakem hataları vs birleşince azizin (veya tüpçünün) etkin olmadığını söylemek doğru olmaz zaten. ersunu şampiyon olduktan sonra göndermelerinide beklerim. aziz ersunun havalanmasına izin vermez. tekrar aykut bile gelebilir :).

kimseye bir şey ispatlayacak halim yok. Aysalın projeleri arasında Fenere ş.liginde yarı final var. Aysalı sevmek mi zorundayım. Bundan sonra da lig maçlarına yorum yapmayacağım çünkü seyredilecek bir şey kalmadı. Ne biçim site len burası.Aysalı desteklemek zorunda mıyım. Allah allah .Hastamısınız lan. Yaw hehe Fenerliyim. salakmısınız tipiniz mi böyle gösteriyor.

Olm bu kadar belli etme laa :)) Bak gel fenerliysen ben fenerliyim de oturup konuşalım emin ol burası antu gibi saçmalamaz ergen muhabbeti de yok burda adam gibi cevap verirler burda ;)

Olm bu kadar belli etme laa :)) Bak gel fenerliysen ben fenerliyim de oturup konuşalım emin ol burası antu gibi saçmalamaz ergen muhabbeti de yok burda adam gibi cevap verirler burda ;)

bak bakayım kaç yaşındayım ben.Galatasaraylıyım ve antuyla mantuyla işim olmaz. Benim gibi düşünende çok kişi var.Onlarda mı fenerli . Cevap verenler cevabını da aldılar. Bundan sonra da cvp vermeyeceğim. Gereksiz konu uzadı.

Üst Alt