STSL 13/14 H:27 | Torku Konyaspor 0-0 Galatasaray | M.S | 29 Mart - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:27 | Torku Konyaspor 0-0 Galatasaray | M.S | 29 Mart

Hayrovic sneijder drogba ontivero acaba bunları ileri uçta denesek ne kaybederiz diye düşünüyorum Sanırım burak ve umuttan kat kat fazla iş yaparlar.En azından rahatsız ederler rakibi.

Zaten Türkiyede atak futbol oynayacaksın kontrollü top oynayınca olmaz. Birde şu var Allah aşkına premier league veya ispanya ligini filan izleyince görüyoruz adamlar topa hükmediyor bizde ise top peşinden koşturuyor.Yerli futbolcular (tüm takımlar için diyorum) beş kuruş etmez. Görüyoruz yabancı takımlar bir geliyo bizimkileri perişan edip gidiyo sebep hep aynı adamlar topla oynuyo top bizle oynuyo.

Daha anlatacak çok ayrıntı varda ne gerek var şerefsiz bir federasyon üzerine birde bizim iş bilmez yöneticiler al sana tablo bu işte.

Bakın avrupa takımlarına hep yöneticileri futbolun içinde baya bilgili adamlar. Ekonomi ile ilgilenen birimleri ayrı futbol şubeleri ayrı adamlar neredeyse bağımsız çalışacaklar o seviyede yani bizde ise ülkede her yerde olduğu gibi darmadağın birimler darmadağın neyin ne olduğu belirsiz saçma ego çatışmalarının olduğu tuhaf bir sistem var 100 yıldır zarar ediyoruz bu sistemden hala devam ettiriyoruz. Sözde kurumsallıkla da olmaz bu işler işi bilen adamlar lazım yoksa getirtmek lazım ama bize yaramaz sabırda yok yani anlayacağınız Bizim takımlardan bi yol olmaz tüm takımlar için diyorum bunu..

az önce Bünyamin Gezer müthiş bir tesbit yaptı(daha doğrusu benim aylardır söylediğim şeyi ekranda söyledi); sneijder-selçuk, burak-drogba bunların hiçbirini kesemediği için g.saray kanatsız oynuyor ve bu yüzden de pozisyona giremiyor. selçuk yedek kalmasın diye sneijder forvet arkası yerine solaçık oynuyor, drogba yedek kalmasın diye Burak sağaçık(hatta bazen solaçık) oynuyor, bunların dördü de sahada kalsın diye de takım kanatsız oynuyor. Ligin hâla en az gol yiyen takımıyız, sorun gol atamamak. Onun da sebebi topu 2.bölgeden 3.bölgeye taşıyamamak yani kanatsız oynamak (gerçi kanatsız da oynayabilirsin tabii elinde bi gökdeniz bi alper potuk varsa). Bugünkü maçta konya zaten üstümüze gelemiyordu, dön 3'lü defansa, önlerine de koy ceyhun ve yekta'yı, koy ebue ve telles'i kanatlara, bak bakalım takım nasıl oynuyordu. Söyleye söyleye dilimde tüy bitti, kanatsız oynadığımız sürece deplasmanda maç kazanamayız, içerde de anca seyirci gazıyla alırız.

Muslera

Veysel-Semih-Balta-Telles

Melo-Selçuk

Hajrovic-Sneijder-Burak

Drogba​

fb maçına büyük olasılıkla böyle çıkarız. bir ihtimal 3-5-2 de olabilir Hajrovic yerine Chedjou oynar o zaman da

En son 8.olduğumuz sezonda 3 maçta arka arkaya gol atamamışız. Bunu bugün egale ettik. Hayırlı olsun.

I am the one who knocks!

Su Ceyhun un oynamasina uyuz oluyorum arkadas. Yok böyleadalet. Haksizlik adeta. Futboldanpara kazaniyor su yeteneksiz herif. Birde üstüne Burak.. Ulan fena küfür etmek istiyor insan.

Bu takımın en büyük sorunu burak yılmaz'dır.bu adam hakkında sezon başında yazdığım yazı.Herkes okusun. Herşey bu adam geldikten sonra başladı.Medyada bir kişi bile eleştirmiyor.Özellikle rıdvan dilmen ve diğer fenerbahçeli yazarlara bakın en rezil oynadığı maçlardan sonra bile bu adamın''istekli oynadığını' dile getirip herkesi uyutuyorlar.Bunlara kalsa sneijder geldi sistem bozuldu.Lütfen herkes bu yazıyı okusun ve sorunun nerede olduğunuj görsün.Oldukça...: burak yılmaz sorunsalı

Kanatsiz oynamagin sonucu bu.

Sen takimdaki tek mevcut kanat oyuncusuna güresci güresci diye diye Malaga'ya kirala, sonra bak ve gör bu takimda ne olacak.

Artik 3-5-2 mi, Telles ve Eboue kanat mi Mancini birseyler degistirmesi lazim çünkü böyle olmuyor.

bonnie-kanarya-yemi-2851_1_161455.jpg

Beni Fenerli diye suçlayanlar şu saçmalıktan vazgeçsinler. Bana hakaret edenleri de kendilerine iade ediyorum. Terbiyesizler.Galatasarayın kötü gidişatına bağlıyorum.Sağduyu Lütfen!

Bu takımın en büyük sorunu burak yılmaz'dır.bu adam hakkında sezon başında yazdığım yazı.Herkes okusun. Herşey bu adam geldikten sonra başladı.Medyada bir kişi bile eleştirmiyor.Özellikle rıdvan dilmen ve diğer fenerbahçeli yazarlara bakın en rezil oynadığı maçlardan sonra bile bu adamın''istekli oynadığını' dile getirip herkesi uyutuyorlar.Bunlara kalsa sneijder geldi sistem bozuldu.Lütfen herkes bu yazıyı okusun ve sorunun nerede olduğunuj görsün.Oldukça...: burak yılmaz sorunsalı

Sorun Burak Yilmaz degil, sorun bu takimin dogru dürüst sans yaratamasi, sorun Mancini'nin saçma sapan taktikleri.

Takim olarak çok kötü olduk; hem rakibe çok firsat ve gol sansi veriyoruz (bugün gördün), hem dogru dürüst sans yaratamiyoruz. Mancininin korkakligi (neden Selçuk, Sneijder ve Melo orta sahayi oynatmamak mesela, veya Umut Gündogan gibilere sans vermemek) bu takimi çok kötü bir sekilde etkiliyor.

Sorun Burak Yilmaz degil, sorun bu takimin dogru dürüst sans yaratamasi, sorun Mancini'nin saçma sapan taktikleri.

Takim olarak çok kötü olduk; hem rakibe çok firsat ve gol sansi veriyoruz (bugün gördün), hem dogru dürüst sans yaratamiyoruz. Mancininin korkakligi (neden Selçuk, Sneijder ve Melo orta sahayi oynatmamak mesela, veya Umut Gündogan gibilere sans vermemek) bu takimi çok kötü bir sekilde etkiliyor.

Beni Fenerli diye suçlayanlar şu saçmalıktan vazgeçsinler. Bana hakaret edenleri de kendilerine iade ediyorum. Terbiyesizler.Galatasarayın kötü gidişatına bağlıyorum.Sağduyu Lütfen!

Guya o kus beyninle burada insanlara laf yetistiriyorsun, "Ben bir Galatasarayli olarak" diye lafa baslaman bile kendini ele veriyor. Forum Uganda forumumuki Gs'li oldugunu anlatmaya kalkiyorsun? Bir mod varsa sunu elden geçirsin. Kaç gundur gina geldi antudan gelen yavsaklardan, iki senedir nerdeydiniz la siz?. Hani geliyorsada zekasi olan gelsin boyle beyinsizler gelmesin.

Bence sorunun çok çok büyük bölümü burak kaynaklı.Fatih terimli ilk sezon ligi domine ettiğimizde burak yoktu.O geldikten sonra herşey değişti..Yazıyı dikkatle okursan net görürsün.

Ayrıca hatırlayın arkadaşlar sezon başı süper kupada fenerbahçe'yi ,emirates cupta arsenal ve porto'yu yeneken burak bu maçlarda yoktu ve takım çok sağlam bir görüntü veriyodu.Drogba tek forvet arkasında sneijder vardı.Burak gelince herşey çorba oldu yine.

Guya o kus beyninle burada insanlara laf yetistiriyorsun, "Ben bir Galatasarayli olarak" diye lafa baslaman bile kendini ele veriyor. Forum Uganda forumumuki Gs'li oldugunu anlatmaya kalkiyorsun? Bir mod varsa sunu elden geçirsin. Kaç gundur gina geldi antudan gelen yavsaklardan, iki senedir nerdeydiniz la siz?. Hani geliyorsada zekasi olan gelsin boyle beyinsizler gelmesin.

Ben bir Glatasaraylı olarak diyeceğim tabi çünkü sarı kırmızılı takımı tutuyorum. Çemişkezekli mi deseydim? Dediğim gibi takım kötü olduğu için benimsemediniz. Gerçi herkes benimle aynı fikirde aysal istifa ama 1 yıl daha burda. Yeni başkan adnan öztürk olmalı. Veya yiğit şardan...( şimdi ne yapıyor bilmiyorum)

Ayrıca bizim asıl sorunumuz takım kimyasını oluşturamamamız.Sen sneijder,drogba,melo gibi oyunculara sahipken bunların etrafını en kötü ihtimal vasat üstü yerli oyuncularla doldurmalısın.Bizim en büyük sıkıntımız yerlilerin kalitesizliği.3 büyükler arasında en iyi yabancılara da biz sahibiz,en kötü yerlilere de.Yemek yaparken en kaliteli eti alırsın ama kalitesiz yağ,baharat kullanırsan o yemek lezzet vermez.Bizim durumumuz biraz da bu.

Az daha sahaya atlayacaktım. Çıldırttılar yine. Bu Ceyhun ne ayak ? Faul yapmaktan başka bişey yapmadı. Hajroviçle başlasak koparmıştık o maçı ama nerde bizde öle zeki teknik direktör. Ontivero meseleside bu seneki yaşadıklarımızın özeti aslında..

Rijkaard ve mancini gibi dünya çapında tanınan kariyerli hocalar bile bu ligde paçavraya döndüyse bu saatten sonra yerli hocadan şaşmıyacaksın, Tolunay var, şenol güneş var, hamza hoca var. adam deplasmanda maç 0-0'ken 90+3'te oyuncu değiştirmeye çalıştı ya, bi başka maçta yine 0-0 iken 88'de drogba-ceyhun değişikliği yaptı, bu kadro hâla ligin en iyi kadrosu, bizim ilk sorunumuz mancini. Bu sezon zaten gitti nerde hata yaptığımızı bilirsek hiç olmazsa gelecek seneyi kurtarırız.

Üst Alt