STSL 13/14 H:3 | Fenerbahçe 5-2 Sivasspor | M.S | 31 Ağustos - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:3 | Fenerbahçe 5-2 Sivasspor | M.S | 31 Ağustos

Carlos neden acısın ki fenere ya :) Herkesi bizim gibi sanıyoruz duygusal bağlamda. Adam emekliliğe gelmiş fenere Real görmüş kaç sezon Ş.L kaldırmış şampiyonluklar yaşamış Galatasaray'a yenilmiş ( ! ) neden acısın ki yapmayın :)

Yahu Fener normal durumda olsa ihtimal vermem ben de. :)

Dedim şu halini görünce üzülür belki... :D

Anladım renkdaş zaten :) O değilde gerçekten bizler ki buna bende dahilim duygusal düşündükçe ve yaşadıkça hiçbirşeyi tam olarak başaramayız. En basit örneği mesela bugün can sıkıntısı bilgisayar başında takılıyordum. Antuya bi bakmak istedim şu milli takım kadrosu açıklandı diye konu açmışlar. Sanırım bizden 4 fenerden 6 oyuncu alınmış. Adamlar diyorki bilerek az almış oyuncular yorulmasın diye. Sanırım bizden bi renkdaş var orda üye olarak. O da diyor ki zaten bu 4 oyuncunun dışında milli takımı hak edecek yerli futbolcumuz yok ki bende buna kesinlikle katılıyorum. Demek istediğim adam az alsa sorun çok alsa sorun. Empati yaptım. Atıyorum Ersun Yanal geçse milli takıma fenerden sonra veya Aykut o bu şekilde bir seçim yapsa bende böyle düşünebilirim. Sıkıntılı psikopat bi düşünce yapısı bu. Halk olarak takıntılardan, ön yargılardan ve en önemlisi hayatımızın her dönemine duygusallık katarak yaşamaktan kurtulmalıyız.

Yazarken aklıma geldi. En yakınımızdaki örneği atlamışım. Fatih Terim'in milli takımıda çalıştırmak istemesi. Sadece duygularla verilmiş bir karar değil mi ? :)

Uzadı baya sonuç olarak. Vurduğun gol olsun Sivas :D

Üst Alt