STSL 13/14 H:30 | Galatasaray 0-4 Kasımpaşa | M.S | 19 Nisan - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:30 | Galatasaray 0-4 Kasımpaşa | M.S | 19 Nisan

şikecilerin eyyamcı hakemi cüneyt bu maça kasıtlı verildi yine. bıktım artık bu yönetimin pısırıkılığından yeter be şike iddanamesinde adı geçen cüneyt denen it nasıl hala bizim maçları yönetebiliyor

cüneyt cakir bariz mamalanip yollanmis

semihe yapilan faulü görmeyip, hakan balta'nin adamin ayagina dokunmasina kirmizi + penalti verilmesi baska türlü izah edilemez

zaten dikkat ederseniz aziz fenev maclarina hep bunu istiyordu

kimseyi savunmaya niyetim yok ama orada kirmizi + penalti olmasa veyahut semihin faulü verilse mac böyle olmazdi

ki biz geriye düsmemize ragmen fena baski kurmadik ve biraz sansla kazanabilirdik de

Atkı takmakla olmuyor. Bende her maç forma giyiyorum. Emin ol senden daha faydalıyım bu kulübe...

Her sene en az 1 formam garanti. Sen trilyonları götürüp kenarda kıs kıs gülerken ben ızdırap çekiyorum.

Hem de üstüne para verip. Senin gibi üstüne para almıyorum...

Yeter Mancini... :ka10:

Neyse fenerle bejeke nin olası bir küme düşme durumunda açık ara şampiyonuz.Bursa nın şampiyonluğunu kutlayan ezikler bu senede Galatasaray ın hatırını kırmazlar herhalde.

mancini kovulup tazminat alma derdinde

aslinda bunu kovmican

maasli eleman olarak devam edecek

yeni bir td alacagan bunu da tribünde oturtacan

bu simdi italya td hayalleri kuruyordur

sakin kovmasin

gidiyorsa kendisi gitsin

Üst Alt