STSL 13/14 H:30 | Galatasaray 0-4 Kasımpaşa | M.S | 19 Nisan - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:30 | Galatasaray 0-4 Kasımpaşa | M.S | 19 Nisan

Imparator´un da, Mancini´nin de.

Mancini hakkinda ne düsünüyorsam, Terim hakkinda da onu düsünüyorum.

Yilmaz Vural´a bile fitim

Fatih Terim'in adamlari iste, ilk 11'de bir tane yeni oyuncu bile yoktu. Terim kalsa bile böyle rezil bir sezon gecirecektik.

Demirören'le kanka olup gitti. Batan gemiyi ilk o terketti. Aldirdigi adamlari gördük.

Mancini ve futbolcular suçlu olduğunu anladık artık hepimiz ama bizim maçı bugüne alan fenerasyon'u ve eyyamcı çakır'ı unutmayın. Adam ilk dakikalarda fişimizi çekti sonra yine eyyamcılığinı yaparak bizim lehimize bazi pozisyonları çaldı ikinci golden sonra.

Manciniye kabahat bulan küçük düşünen taraftarlarımıza acıyorum gerçekten.Mancini kendi kendinemi geldi takımın başına hatta aysala para vermiş beni GS ye hoca et diye. Takıma futboldan anlamayan adamları getiriren futboldan anlamayan bir başkanın olursa olacağı bu.. Mancini gidince ne olacak yani aysal saçma sapan birini bulu saçma sapan transferlere devam edecek..Sorunu kökten çözmek lazım defolup gitmesi lazım kurumsalcıların.

Bu Çakır'ın yönettiği bütün maçlarımız neden böyle fiyasko oluyor? Bir maçını hatırlamıyorum aleyhimize çalışmadığı, saçmalamadığı. Yazık hakkaten ya.

Maç kadrosu leşti zaten K.paşa'nın kadrosu daha üstündü ve Çakır'ın erkenden çekeyim fişi düşüncesiyle Real maçına döndü ortalık.

Umut ligin en yeteneksiz forvetidir, Ceyhun 2. lig topçusudur. Bunları görmeyen teknik ekipte sıfırdır.

Son olarak da birileri ağlayınca aynı haftasında hakemler durumu 'denge'lemek amaçlı maçları katlediyor. Bursa başkanı çıktı birşeyler dedi acısını bu gün

( seyirci baskısı da yok ) çıkardılar. Sanıyorum ki yarın da Beşiktaş hakem yardımıyla 3 puanı alacaktır.

Bu takım için değmez beyler kavga etmeye. Boş verin takılın kafanıza göre.

Her yeri lesh kokuyor takımın. Sıvayanı bile yok işin acısı.

Bunun cevap olduğunu anlayamayacak kadar boş bir kafa taşıyorsun. Ne mutlu sana..

Ayrıca bana Mancini dersen küfrederim, kaldıramazsın.

burda da her konuda da tek lafın terım ondan yazıyorum rahat ol...ben sizin gıbılere cok kufredıyorum takımın bu halıne kufreden adamlar bıraz da sıze edıyor kasınan bı tarafınız varsa anlayabılırsın rahat rahat.

Rezalet lan rezalet :mad-49: Sen orda Teknik direktörüm diye dur daha. İlk yarıda skor 0-1ken gol yarım saat geliyorum diye bağırdı zaten ne önlem aldı ne bişey 2.yarıyada aynı kadroyla çıktı.. Tazminatına başlarım onun Ünal Aysal hatasını telafi edip kendi cebinden versin bu adam kendi evini geçindiremez :mad-49:

Fatih Terim' in kurduğu iskelet artık tamamen yok edilmiştir, Şampiyon olduğumuz sene oynayan oyunculara bakın, şimdiki kadroya bakın. Sonra çıkıp demeyin Mancini iyi bir taktisyen, Türkiye'de taktisyenlik iş yapmaz.. !!

Üst Alt