STSL 13/14 H:30 | Galatasaray 0-4 Kasımpaşa | M.S | 19 Nisan - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:30 | Galatasaray 0-4 Kasımpaşa | M.S | 19 Nisan

Arkadaslar Terimmis,Manciniymis birbirimize saygisizlik yapmayalim cunku onlar catir catir paralarini aliyorlar gercek galatasarayli olan iyi gunde kotu gunde birlik olmaktir ama bir gercek varki Ceyhun Gulselam gibi oyuncularin bu takimda yeri yok,sadece omu hayir daha kac oyuncu var ama takimin cogu basariya dogmus bu yuzden yeni bir jenerasyon lazim ama Turkiyede futbola oyle bir bakis varki biraz zor gorunuyur,

Son soz CAKIRA sen fazla yukseklerde goruyorsun kendini ama bilki cok kotusun hemde cok kotu sen dunya kupasinda mac yonetecek hakem degilsin.

Alsinlar Mancini Terimin 4 kati aliyor 4 KATIII ve sonuc? Yok benim topcularim degil, yok suc benim, yok hakemin sucu. Her hafta rezil bir kadro, rezil defans falan biktim be insan degilmiyiz biz. Onceden takim mac kaybedince 1 hafta en az evden cikmazdim, simdi ise guluyorum

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jürgen kloop'un elindeki topcular senin takimini icerde disarda rezil rusva ederde ondan. Bayern ile Dortmund rakip takimlar birbirlerini yenebilirler. GS-FB gibi yani.

dortmund ile gsnin rezil kadrosunu bir tutuyosan o zaman sana bisey diyemem tabi bu arada dortmund gecen senenin CL finalisti :D

Senin rezil dediğin kadronda CL çeyrek finalisti. Kadro olarak daha iyiler tabiki . Buna itirazım olamaz.

Ama kadroyu yaratanda kloop. Hani gazla calışan deli kloop. Neyse.

Senin rezil dediğin kadronda CL çeyrek finalisti. Kadro olarak daha iyiler tabiki . Buna itirazım olamaz.

Ama kadroyu yaratanda kloop. Hani gazla calışan deli kloop. Neyse.

abicim CL ceyrek finalisti ile Finalist olan bi takimi oncesindede tr sampiyonu ile alman sampiyonunu nasil kiyaslayabilirsin. Dahasi Dortmund ile herhangi turk takimlari kiyaslanamaz. arada siklet farki var. tempo farki var. Bayernle dortmund 10 mac yapsa 3 dortmund kazansa 2 beraber olsa 5 bayern alir. Sen bayern ile yap 10 macta 8 golun assagisinda yemezsin

ulan kadroda sürüyle çöp vardı devre arası bu çöpler biraz temizlenir derken 6-7 tane daha çöpü kadroya dahil ettiler. bunlar nasıl yönetiyor kulübü ya. devre arası 10 tane transferi kim yaptı yaptırdı açıklansın. fatih terimi kimler gönderdi?, bu takımın içine kimler etti?, bülent tulun neden almanyaya sürgüne gönderildi?

abicim CL ceyrek finalisti ile Finalist olan bi takimi oncesindede tr sampiyonu ile alman sampiyonunu nasil kiyaslayabilirsin. Dahasi Dortmund ile herhangi turk takimlari kiyaslanamaz. arada siklet farki var. tempo farki var. Bayernle dortmund 10 mac yapsa 3 dortmund kazansa 2 beraber olsa 5 bayern alir. Sen bayern ile yap 10 macta 8 golun assagisinda yemezsin

Kıyaslayan kim? Dortmund çok iyi TAKım ok. Bu dortmund her sene ama schalke'ye takılıyor mesela.

geçen sene biz kimi eleyerek tur atladık acaba?

Galatasarayımız gecen sene leş demek haksızlıkdır . Tamam istikrarlı değildik lig genelinde güzel oyunu ile

ama neticede şampion olduk hemde çok rahat.

fatih terimi seversiniz sevmesiniz ama türkkye liginin açık ara en iyisi . Hataları yokmu ?Var ama hatasız hoca varmı dünya'da?

Haticeye değil neticeye bakalım. ft 'in netice notu'da pek iyi/iyi diye biliriz. Pek iyi diyemiyorum direk çünkü 2004 yıları var sonucta.

Devrimci derwall

Imparator terim

Taktisyen ustası lucescu.

Mancıni nin de hataları var evet ama hedef şaşmasın BUNUN TEK SORUMLUSU YÖNETIMDIR. Artık defolup gitsinler ! Takımı bitirdiler hem mali hem sportif açıdan dibe vurmak üzereyiz ! Hiç bir planlama olmadan kulübün paralarını çöpe attı bu basiretsizler. Chedjou diye bi oyuncu ne için alındı ? Burdisso hangi mantıkla alındı ? Salih Dursun a niye milyonlar saçıldı ? Yabancı sınırlaması varken Dany kiradayken Bruma varken Ontivero Hajrovic gibi kapasitesi belli bize hiç bir zaman katkı veremeyecek oyunculara niye para saçıldı? Bu transferlerde bazıları rant sağladı mı? Soruyorum.

Şerefsiz Cüneyt Çakır, Semih'e yapılan yüzde yüz faulmüş, trt'de şimdi yeniden gördüm, maç'ta sanki Semih'in kendini kolay attı gibi gelmişti ama adam hem itmiş hem ayak koymuş.

Tez zamanda biter inşallah eyyamcı hakem hayatın.

Sinan Engin bu aksam ne diyecek merak ediyorum bu penalti pozisyonu hakkinda. Gecen hafta gol oncesi Jones'a yapilan hareketi soyleyip duruyordu, bugun aynisi Semih'e yapildi.

Insallah adaletli Sinan bizi savunur burada.

Üst Alt