STSL 13/14 H:32 | Galatasaray 3-2 Gençlerbirliği | MS | 3 Mayıs - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:32 | Galatasaray 3-2 Gençlerbirliği | MS | 3 Mayıs

Yani o kadar transfer yaptik, alayi cöp cikti yahu. Bi Telles oynuyor, onda da scout israr etmis.

Hajrovic, Lucas, Burdisso vs. rezalet ya. Yazik o giden paralara.

O da bizim bir tık altımız şu an. Yerliler bu kadar vasatken yabancı adam daha iyi olmak zorunda bu ülkede.

Sınırın kalkacağı yokken, kalkacakmış gibi saçma bir mantıkla transfer yapılmamalı.

10174959_733447970047234_2239721997391253259_n.jpg

O da bizim bir tık altımız şu an. Yerliler bu kadar vasatken yabancı adam daha iyi olmak zorunda bu ülkede.

Sınırın kalkacağı yokken, kalkacakmış gibi saçma bir mantıkla transfer yapılmamalı.

Aynisini düsünüyorum. Genc menc, bunlar hikaye ya. Ribery disinda kim is yapmis da genclerden bahsediyorlar?

Türkiye sartlarini kabul etmekte fayda var artik. Ne Porto olabiliriz, ne de Arsenal. Burasi Türkiye.

Türk futbolcularin capi ortada. Dolayisiyla o 5-6 yabancin yardiracak arkadas.

30 olsun, 32 olsun, isterse 34 olsun, ama bana direk katki versin. Kalitesi fark yaratsin.

Yoksa her sene gelisecegimize, her sene geriye gideriz.

Kendimizi kandirmaya gerek yok.

Aynisini düsünüyorum. Genc menc, bunlar hikaye ya. Ribery disinda kim is yapmis da genclerden bahsediyorlar?

Türkiye sartlarini kabul etmekte fayda var artik. Ne Porto olabiliriz, ne de Arsenal. Burasi Türkiye.

30 olsun, 32 olsun, isterse 34 olsun, ama bana direk katki versin. Kalitesi fark yaratsin.

Milli takımın hali ortada gaz verip motive etmediğinde Türk futbolcusu yerinde sayar. Hiç bir şekilde oyun zekasını geliştirme derdinde değiller.

Yerlerini garanti görüyorlar.

Bu çok büyük problem. Ama bu ligin sınır devam ettikçe hali bu. O zaman üst düzey yabancı alacaksın başka çare yok.

Genç yetiştirmek de

Telles'e 6

Bruma'ya 12 vererek değil

500.000-1.000.000 Euro'ya gençleri toplayıp YABANCI SINIRI OLMAYAN BİR LİGDE PİLOT TAKIM BULARAK OLUR ANCAK.

ORADA PARLAYAN ADAMLARI DA GEREKİRSE ALIRSIN TAKIMINA.

bolusporun maçında olduğum için izleyemedim sadece devre 0-2 skorunu öğrenebildim maçı 3- 2 almışız..nasıl oynadık biri kısa bi özet geçebilir mi ?

kötü basladik, melo dahil hepsi rezil di. Erken gol yedik sonra soldan gelen topa kademe hatasindan yetisemeyen topcularimiz Semih ti galiba 2-0 oldu. Ikinci yari presle basladik rakib yari sahasina cekildi 2 gol attik arka arka ya. Sabri girdi sonra sol ayagiyla orta yapti umut ta tamamladi 3-2. Özeti bu

onur yilmaz bu post yakismamis

Şu son transferlerin hepsini yollamak lazım sezon sonu epey masraflı olacak.

Veysel 4/10 PA: 5

Umut G. 3/10 PA: ?

Burdisso 1/10 PA: 1

Salih 1/10 PA: 3

Hajrovic 4/10 PA: 6

Koray 5/10 PA: 7

Telles 5/10 PA: 6-6.5

Oğuzhan ? PA: ?

gidenler

Riera 7/10 PA: 7

Amrabat 6/10 PA: 7

Dany 5/10 PA: 5

Engin 5.5/10 PA: 6.5-7

SONUÇ: BERBAT BİR TRANSFER DÖNEMİ

Giden adamların yerine daha kötüsünü almayı becermek kolay değildi ama becerdiler.

Bu takıma en az 7-8 RATİNG'li adam lazım HEDEFLERİ İÇİN ( LİG ŞAMPİYONLUĞU, CL DE 2.TUR-ÇEYREK FİNAL SEVİYESİ)

EĞER JUVENTUS'LU GRUBA BU KADRO İLE BAŞLASAK 4.OLURDUK.

Üst Alt