STSL 13/14 H:33 | Fenerbahçe 4-0 Kardemir Karabükspor | M.S | 9 Mayıs | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:33 | Fenerbahçe 4-0 Kardemir Karabükspor | M.S | 9 Mayıs

a6752stsllogo.png

fenerbahce.png
v.png
9a026karabukspor.png

fener-sukru.jpg

Spor Toto Süper Lig 13/14 Sezonu 33. Hafta

Fenerbahçe - Kardemir Karabükspor

Şükrü Saraçoğlu, İstanbul

9 Mayıs

20.00

Şampiyonluk kutlamasının yapılacağı bir maçın Cuma saat 20:00'de olması saçma olmuş. İstanbul trafiği Cuma saat 5'ten sonra felç. Millet işinden çıkıp epeyce zorluk çekerek gidebilecek maça. Fb için bile olsa yanlış bir karar. Koy Cumartesi saat 21:00'da herkes rahat rahat gelsin. Maç çıkışı da Bağdat Caddesi'nde eğlenmek isteyen eğlenir pazar günü tatil olduğu için. Ben yönetici olsam itiraz ederdim..

Şampiyonluk kutlamasının yapılacağı bir maçın Cuma saat 20:00'de olması saçma olmuş. İstanbul trafiği Cuma saat 5'ten sonra felç. Millet işinden çıkıp epeyce zorluk çekerek gidebilecek maça. Fb için bile olsa yanlış bir karar. Koy Cumartesi saat 21:00'da herkes rahat rahat gelsin. Maç çıkışı da Bağdat Caddesi'nde eğlenmek isteyen eğlenir pazar günü tatil olduğu için. Ben yönetici olsam itiraz ederdim..

17.04.2011-Muhabbet_Ku_Yemi_500_Gr_en_ucuz____muhabbet_ku___yemi_500_gr__601.jpg

Tüm Karabükspor'lu oyuncular Fenerbahçeli futbolcuları alkışlarken Galatasaray'dan kiralık giden Furkan Özçal alkışlamadı. Adamsın ADAM !

Üst Alt