STSL 13/14 H:33 | Fenerbahçe 4-0 Kardemir Karabükspor | M.S | 9 Mayıs - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:33 | Fenerbahçe 4-0 Kardemir Karabükspor | M.S | 9 Mayıs

BnNen5QCEAAYnY7.jpg

Ugur Ucar!!! :016:

Yazsın yahu sorun yok bence " goooool " yazmanın nesi tahrik edici ki kıldan tüyden nem kapmayalım bence bize yakışmaz .

İşin esas ilginci ise şu attıkları gole sevinmesi lig bitmiş ununu elemişsin yensen ne yenilsen ney yani işte bu kafaları yüzünden aziz gibiler eksik olmaz bunlardan .

Nasıl bi hastalıklı adamlar lan bunlar her hafta rakibine alkışlatacaklar kendilerini. Bunun adı gerçekten ezikliktir.

LigTv de Galatasaray bilmem ne derken sesi kısmıyor da M.Kemal'in askerleriyiz derken kısıyor. Gerçi bunlar da Atatürk'e bir yakışıyor ya neyse.. Pis ağızlarına almasalar keşke.

Helal olsun kardeşim sizleri aramızda görmekten şahsen ben kıvanç duyuyorum .arkadaşlarını da çağırırsan hep birlikte etkileşim içerisinde oluruz. Kusura bakma forumda hakim renk sarı kırmızı ama yakında sizlerin çoğunluk olmasıyla beraber laciverte de dönecektir. Hatta gördün mü bilmiyorum da Emre B. avatarlı moderatörlerimiz bile mevcut. Bir de şu yukarıda Gs forumu yazdığına da bakma, Galatasaray'dan başka her şey konuşuyoruz. Tekrar hoşgeldin, iyi forumlar.

şerefsizler 3 haftadır şampiyonluk kutluyor demekki şikesiz şampiyonluk(şikesiz derken rakip satın alarak yoksa tff medya mhk felan yine ellerinde)zar zor gördükleri için 40 gün 40 gece kutlayacaklar

Helal olsun kardeşim sizleri aramızda görmekten şahsen ben kıvanç duyuyorum .arkadaşlarını da çağırırsan hep birlikte etkileşim içerisinde oluruz. Kusura bakma forumda hakim renk sarı kırmızı ama yakında sizlerin çoğunluk olmasıyla beraber laciverte de dönecektir. Hatta gördün mü bilmiyorum da Emre B. avatarlı moderatörlerimiz bile mevcut. Bir de şu yukarıda Gs forumu yazdığına da bakma, Galatasaray'dan başka her şey konuşuyoruz. Tekrar hoşgeldin, iyi forumlar.

Fatih Akca | Galatasaray Spor Haberleri, Transfer Haberleri, Galatasaray Forumu

Merhaba.

Çok iyi oynuyoruz, rakibinde pek iddiası olmayınca gollü maç oluyor. Sow biraz aklını kullanabilse daha farklı olurdu.

Saygılar.

Üst Alt