STSL 13/14 H:4 | Kasımpaşa 2-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Eylül - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:4 | Kasımpaşa 2-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Eylül

bizimkilerde bi daha ki maç bi daha ki maç diye kendilerini kandırsınlar:mad: bizimkilerden bi b.k olmaz bu senen şu şikeciler şampiyon olmaza bari

Burak efendi Lazio ya gitmedim diye kalenin dibinde saçma sapan işler yapar 40 lık Webo bile 2 gol attı.. Lig böyle maçlarda kaybedilir arkadaşlar.

Fener bile son 20 dk müthiş baskı yapabiliyor. Bir GS baskı yapamıyor. Es-es tek kale oynadı bize. Bursa 2. yarı resmen ezdi geçti.

Doymuşluk mu var ciddiyetsizlik bilmem ama artık herkes aklını başına alsın.

Benim bu seneden tek umudum Yargıtay cezayı onar FB -25 puan alır. BJK de -12 alır. Biz götürürüz

2-3 hafta önce yazdığm gibi artık şampiyonluk aslanın ağzında. Yok öyle geçen seneki gibi beleş şampiyonluk. Artık kimse kolay kolay puan kaybetmeyecek.

fener beleşten 6 puan kazandı.eskişehir ve kasımpaşa net mal iki takım.kaçırırsan golleri atar bu şikeci bal kesimi

Drogba gibi adam son saniyede 6 pas icinse golu atamiyor. Webo kazmasi atiyor. Ve fark aciliyor.

Farkimiz bu iste.

IDEOS X5 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Burak efendi Lazio ya gitmedim diye kalenin dibinde saçma sapan işler yapar 40 lık Webo bile 2 gol attı.. Lig böyle maçlarda kaybedilir arkadaşlar.

Fener bile son 20 dk müthiş baskı yapabiliyor. Bir GS baskı yapamıyor. Es-es tek kale oynadı bize. Bursa 2. yarı resmen ezdi geçti.

Doymuşluk mu var ciddiyetsizlik bilmem ama artık herkes aklını başına alsın.

Benim bu seneden tek umudum Yargıtay cezayı onar FB -25 puan alır. BJK de -12 alır. Biz götürürüz

Webo bile diyosun da adamın verdiği katkı Drogba'dan fazla. Ben kadıköyde Drogba 2 tane atsın diye bekledim şahsen webo atsın diye değil..

Daha 5 hafta olmadı şampiyonluk gitti diyorsunuz biraz sabredin daha 30 MAÇ var.

Hocam kusura bakma ama şu söylem benim en nefret ettiğim söylem , ligin başı sonu yok , her hafta her maç ortadaki her bir puan değerli , sezon sonu geldiğinde bu kaybettiğimiz abuk sabuk puanları çok ararız , 6 puan kaybettik tamamı kendi mallığımızdan ,

savunulur elle tutulur hiçbir tarafı yok bu durumun .

bal mal ama adamlardaki kazanma hırsı bizde yok. son saniyede aynı pozisyonda 3 hava topundada ikili mücadeleyi fenerliler kazandı yani adamlar diri. sen koşarsan, güçlü olursan şansta sana yardım eder.bu arada fatih hocam fenere mükemmel bir sol bek hediye ettin sağolasın.

Üst Alt