STSL 13/14 H:4 | Kasımpaşa 2-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Eylül - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:4 | Kasımpaşa 2-3 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Eylül

Bjk 11 Gol

Fb 11 Gol

Biz 4 Gol

Gol atamazsan mac kazanamazsın... Oysa ki bizim hücum hattı hicbir takımda yok ama nedense gol atamıyoruz...

Ne oynadığı belli olmayan bir takımın 4 gol atması bile mucize ki bu 2 gol herkesin 3-4 attığı Antep'e :D

Drogba FB'de oynasa bu düzende yada BJK'de gol kralı olur. Herkes her yerden içeri top kesiyor

BUTnTNBCIAAlTAK.jpg

Drogba tek forvet oynarsa atar. Orta geliyor mu? Sırf Caner 10 tane net orta kesti. G. Gönül ü saymıyorum bile

Bizde Amrabat topu alır içeri girer çalım yapar., H. Balta sürer geri pas yapar.

Drogba yı adam gibi beslesek sağlı sollu. Her maç 2-3 tane atar. Adam pozisyonu bile kendi yaratmak zorunda.

Sistemimiz sistem değil ki. 4-4-1-1 oynasak düzelcez

Yahu iyi de daha Cuma günü Antalya maçında son dakika kalenin dibinde bomboş kafayı vuramadı.. Şikeciler atınca bal diyoruz ama bizim kaçırdığımız pozisyonlardan film olur yahu.

Drogba tek forvet oynarsa atar. Orta geliyor mu? Sırf Caner 10 tane net orta kesti. G. Gönül ü saymıyorum bile

Bizde Amrabat topu alır içeri girer çalım yapar., H. Balta sürer geri pas yapar.

Drogba yı adam gibi beslesek sağlı sollu. Her maç 2-3 tane atar. Adam pozisyonu bile kendi yaratmak zorunda.

Bence drogba bu sezon ligde 15 gol atamaz. Bunsan cok eminim. 12 golu bulsa iyidir. Bitiriciligi cok geriye gitmis. Antalya macinda kafasina tam 4 tane orta geldi. Ama sonuc yok.

IDEOS X5 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Drogba yi besliyoruz da noluyo. Adamda bitiricilik yok. Fener maci dahil su 5 macta kacirdigi gollerin haddi hesabi yok.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

es es maçini nasil izledin. eskişehir hiçbişey oynamadi. bizim 5 onlarin 2 pozisyonu vardi.

Adamlar hep kalemize geldiler. Ne Bursa maçında ne Es-es maçında, 10 dk lık oyunuyla bile GS miz bu maçı alır dedirtecek oyun mu oynadı??

Kıvrana kıvrana maçı bitirdik. Ohh 1 puan dedik. O dediğimiz takımlar şimsi 3 er 3 er yiyor. dün BJK 6-7-8-9 yapardı. Hakeme dua etsin.

Neden gerçekleri göremiyoz.

Bu saçma sistem değişmeli. Burak, Lazio dan sonra bitti. zaten TEK forvetli Orta saha ile herkesi ezioz. Nedir bu maç sapan 4-1-3-2 olayı !!

Oynuacaksak 4-4-1-1 oynayalım.

durun arkadaşlar aaaaa niye kızoyrsunuz renkdaşlarım benim bizim çok ama çok önemli işlerimiz var türk futbolunu kurtaracaz biz ... tüpçünün federasyonunu kullnacağız imzayı at hoca sıktın artık :mad-49::mad-49::mad-49::mad-49:

Bursa'ya karsı adam gibi posizyon bulamadık.Bjk 3 attı,3-4 tane net kaçırdı.

Yarın Kasımpasa deplasmanında 1 gol yesek,F.T bile maçı 2-1 cevirecebilecegimize inanmaz.fb 2-1'den bal-mal ama bir sekil 3-2 aldı maçı.

Bu hafta maalesef felaket haftamızdı.fb ve bjk kesin puan kaybeder diye beklerken,sınırsız posizyon ile Antalya'ya puan kaybettik ve iki rakibimiz galip geldi.

Özetle hem bjk hem fb havaya girdi.Bjk uzun vadede ligi getiremez ama fb geniş kadrosu ve tek kulvarda yarışmasının etkisiyle getirir,zaten kosu olarakta bizden bayağı bi öndeler.Söyle ki Gs'nin bu dakikadan sonra 2 hamlesi var;

1-Haftaya Bjk'yi yenip,Bjk'yi şoka sokacaz,2-3 hafta bocalasalar daha da toparlayamazlar.

2-11.Hafta fb'yi yenip fb'yi şoka sokacaz.

Yahu iyi de daha Cuma günü Antalya maçında son dakika kalenin dibinde bomboş kafayı vuramadı.. Şikeciler atınca bal diyoruz ama bizim kaçırdığımız pozisyonlardan film olur yahu.

Hoca doldur boşalttan bahsediyorsun benim derdim. Tıkır tıkır eze eze kalenin ağzına gide gide gol atmak.

Geçen sene son 5 maçı izle bayılta bayılta maç aldık. Forvetlerimiz kaleciyle kaç kere karşı karıya kalıordu. Antalya da - Bursa da - Es -es NET pozisyon söyle Allah ını seven oldur boşalt rastlegel salla önüne gelirse. Bu futbol değil.90 dk ızdırap.

bunların balı,bjknin de duran topu adamı deli eder.biz iyce koparsak bjk şampiyon olsun ne yapalım.bizden bi pok olmaz.adam 4-4-2 diyo hala.4.yıldız bi tarafımıza girdi bu sezon.zehir zıkkım ettiler.

Bunların bir tane semih bayülken leri vardı.Bir zamanlar başkanları belirliyordu.Ölmeden önce şampiyonlukarın hepsini hakemleride satın alarak olduklarını söylemişti.Araştırmak serbest.Bunların göbeği şikeyle kesilmiş.

Üst Alt