STSL 13/14 H:5 | Beşiktaş 0-3 Galatasaray | M.S | 22 Eylül - Sayfa 211 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:5 | Beşiktaş 0-3 Galatasaray | M.S | 22 Eylül

Ya şöyle tabii ki defansif olarak iyi işler de yapabilir ama City de bir sürü savunmacı vardı bir türlü adam gibi uyum yakalayamadı savunma açısından. Bir de kadro planlamasını pek iyi yapabilen bir hoca değil, elinde 3 santrafor varken 4.yü transfer ettirirdi, orta sahaya oyuncu almazdı falan. Hani riske girecek bir antrenör değil diyorum ben.

Ya geçen sene ''Van Persie'yi alamadık o yüzden gerideyiz'' gibi bir açıklaması vardı. Bunu diyen adamın forvetleri Agüero, Dzeko, Balotelli, Tevez :/

Ama atkı yakışıyor o ayrı :D

Hayir anlamiyorum. Hekrez göriyor 4312 ile olmicani. Zaten sonuclar da bunu gösteriyor.

Fatih Terim gibi tecrübeli bi T.D. bunu niye görmiyor.

1. Burak'i yedege cikartamiyor. (trip atmasin, kaybetmeyelim oyuncugu...) Burak kim, Terim kim, ... hic gözüne bakmadan siler herhangi bi oyuncu..., koyar yedege.

2. INAT. Ego.

ya Terim artik belli bi yasa gelmis, kime neyi ispatlacak.

hadi dersin Hoca'nin bi bildigi var, ama SONUCLAR gösteriyor ki, dogru yolda degiliz.

Hic anlamiyorum, niya sistem degisikline gitmiyor Terim.

SOnucda Terim sistem radikal degisiklikler ile taninmis bi Hoca.

Olay sadece 4-2-3-1 ile bitse problem değil de, işte başka şeyler de lazım tabi :D

Yap beni T.D.

oynatirim 4-2-3-1 ve Sistemi "KISA PAS üzeri kurarim". okadar cok teknik oyuncumuz var, biz doldur bosalt yapiyoruz Drogba'ya.

hadi 4-5 "tam kasap oyuncun" olur anlarim, uzun pas oyun sistemini, ama bizde Melo,Selcu, SNeijder gibi cok iyi pas oyunda olan Oyuncular var.

hayir bide Sneijdere laf atiyorlar.... bizim dizilis bu: adam napsin tek basina bu bölgede+Kanat yok.

834789_Galatasaray_SK.jpg

Yap beni T.D.

oynatirim 4-2-3-1 ve Sistemi "KISA PAS üzeri kurarim". okadar cok teknik oyuncumuz var, biz doldur bosalt yapiyoruz Drogba'ya.

hadi 4-5 "tam kasap oyuncun" olur anlarim, uzun pas oyun sistemini, ama bizde Melo,Selcu, SNeijder gibi cok iyi pas oyunda olan Oyuncular var.

Ayıp ettin Arif, elimde yetki olsa gel sana Florya'nın anahtarını vereyim anında :D

OJER8.png

ya ben sahsem, Interin oynadi sistemi cok begeniyorum su an (eski napolinin T.D.)

adamlarin var ise, bu sistem cok keyif veriyor

İtalya'da son 2-3 senedir bir 3-5-2 furyası aldı başını gidiyor, Juventus'ta Conte başlattı, Napoli devam ettirdi, sonrasında İtalya Milli Takımı, şimdi de İnter. Yani bizde tutması biraz zor gibi, ama tutturabilirsen çok iyi sistem cidden.

Hayir anlamiyorum. Hekrez göriyor 4312 ile olmicani. Zaten sonuclar da bunu gösteriyor.

1. Burak'i yedege cikartamiyor. (trip atmasin, kaybetmeyelim oyuncugu...) Burak kim, Terim kim, ... hic gözüne bakmadan siler herhangi bi oyuncu..., koyar yedege.

2. INAT. Ego.

hadi dersin Hoca'nin bi bildigi var, ama SONUCLAR gösteriyor ki, dogru yolda degiliz.

Yakında Bruma düzenli oynamaya başladığında hoca ona yer açmak için mecburen değiştirecek dizilimi. O şekilde doğruyu bulabilir.

Aslında tuhaftır 2011-12'nin ilk haftalarında tek forvet oynatıyordu. Hepimiz eleştiriyorduk çift oynayalım diye. Sonradan çifte döndü. (Yanlış hatırlıyor olabilirim ama vardı sanki böyle birşey)

Şimdi aynı şeyler tersten oluyor. Herkes çift forvetten teke dönmesini istiyor ama hoca inadım inat diyor vazgeçmiyor. :D Ama dediğim gibi Bruma düzenli oynamaya başladığında mecburi bir değişim olacak. Bu sayede 4-2-3-1'e geçebiliriz.

Yakında Bruma düzenli oynamaya başladığında hoca ona yer açmak için mecburen değiştirecek dizilimi. O şekilde doğruyu bulabilir.

Aslında tuhaftır 2011-12'nin ilk haftalarında tek forvet oynatıyordu. Hepimiz eleştiriyorduk çift oynayalım diye. Sonradan çifte döndü. (Yanlış hatırlıyor olabilirim ama vardı sanki böyle birşey)

Şimdi aynı şeyler tersten oluyor. Herkes çift forvetten teke dönmesini istiyor ama hoca inadım inat diyor vazgeçmiyor. :D Ama dediğim gibi Bruma düzenli oynamaya başladığında mecburi bir değişim olacak. Bu sayede 4-2-3-1'e geçebiliriz.

Yalnız ilk sezonda doğruyu bulması 12.haftayı bulmuştu, bu defa 1,5 sezon oldu neredeyse hala doğruyu bulamadı veya buldu ama inatla yapmadı :D

2. INAT. Ego.

hatun kim bro salla terimi merimi :D

bu takim cift forvet oynamak zorunda lig boyunca arada cl deplasmanlarinda falan tek forvete donebilir macina gore

terim dogruyu yapiyor

-duzluk-

Üst Alt