STSL 13/14 H:5 | Beşiktaş 0-3 Galatasaray | M.S | 22 Eylül - Sayfa 213 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:5 | Beşiktaş 0-3 Galatasaray | M.S | 22 Eylül

Hayir anlamiyorum. Hekrez göriyor 4312 ile olmicani. Zaten sonuclar da bunu gösteriyor.

Fatih Terim gibi tecrübeli bi T.D. bunu niye görmiyor.

1. Burak'i yedege cikartamiyor. (trip atmasin, kaybetmeyelim oyuncugu...) Burak kim, Terim kim, ... hic gözüne bakmadan siler herhangi bi oyuncu..., koyar yedege.

2. INAT. Ego.

ya Terim artik belli bi yasa gelmis, kime neyi ispatlacak.

hadi dersin Hoca'nin bi bildigi var, ama SONUCLAR gösteriyor ki, dogru yolda degiliz.

Hic anlamiyorum, niya sistem degisikline gitmiyor Terim.

SOnucda Terim sistem radikal degisiklikler ile taninmis bi Hoca.

Hoca daha ispatlayacak şeyleri olmasa milli takımı kabul etmezdi.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=HT4zCGJNne4[/media]

arkadaşlar ankaragücü - konyaspor maçı devam ederken, ankaragücü taraftarı sahaya giriyor ve konyaspor taraftarına saldırmaya çalışıyor. sonuç ankaragücü 8 maç ceza alıyor.

beşiktaş taraftarıda ya hakeme ya GS futbolcusuna yada her ikisine birden saldırmaya çalışıyor. yani beşiktaşın alması gereken en az ceza 8 maçtır.

ankaragücüne komplo kurulmuş.sahaya girenlerde 1453 ankaragücü taraftarlarıymış.:encouragement:

Valla benim yazdigim zamanlar yürüyordu sahada.Iki tane güzel gol atti diye ilk yari yürümesi ve cogu iki mücadeleri kaybetmesini silmez benim gözümde.Tam sakatliktan cikamadigini belirtirtmistim ama sen hata bulma pesindesin.Benden sana kocaman alkis kardesim.

O zaman adama direk ön yargı ile yorum yapmayacaksın ! Bitmiş nedir ? Biten biri tekrar sahaya dönebilir mi ? Yorum yazmak için yorum yazarsan böyle alıntılayarak zor duruma düşürürler.

O zaman adama direk ön yargı ile yorum yapmayacaksın ! Bitmiş nedir ? Biten biri tekrar sahaya dönebilir mi ? Yorum yazmak için yorum yazarsan böyle alıntılayarak zor duruma düşürürler.

Sen kimsin ki beni zor duruma düsürecek?Hangi ruh halindesin sen kardes böyle milletin acigini(sana göre)bulma pesindesin.Git kendine meskale bul böyle kücük islerlen ugrasma.

biletix den resmi satilan bilet sayisi 28.000.. stada seyirci sayisi 76.000. 19 tane kapinin kilidi kirilmis. 3 tane kapi full kirilmis.

rekora bak sen rekora :)

Zaten ne kadar bos bir forum üyesi oldugun belli .Begenilen mesajlarina bakinca anlasiliyor.Hadi kardesim baska kapiya benim senin gibi adamlarlan isim olmaz.Ceza yemeye degecek bir adam degilsin.:):)

Ha ha ha ha . Eee biz sizin gibi bütün gün buralarda boş boş yorum yazmıyoruz tabii . İşimiz gücümüz var . Engellersin o zaman ;) Adamcık ;)

Ac gözlerini 7198 yorum yapmisin.Hic foruma girmiyorsun zaten degil mi?Gittikce batiyorsun.Titanik gibi olacak sonun.:)Simdi bas git.Cocuklarlan sidik yaristirmak huyum degil yalniz insan.Ilgiye muhtac bir insansin.

Ac gözlerini 7198 yorum yapmisin.Hic foruma girmiyorsun zaten degil mi?Gitikce batiyorsun.Titanik gibi olacak sonun.:)Simdi bas git.Cocuklarlan sidik yaristirmak huyum degil yalniz insan.Ilgiye muhtac bir insansin.

İşte bu cevabı bekliyordum senin gibi adamcıktan :))

1.)Üyelik tarihine bak ?

2.)Beğeni eklentisi geldikten sonra kaç mesaj atmışım ona bak ?

Yaş 32 yazmış birde :)) Güldüm . Adamcık :)

Hı bak mesajını beğendim arttı birkere daha :)

İşte bu cevabı bekliyordum senin gibi adamcıktan :))

1.)Üyelik tarihine bak ?

2.)Beğeni eklentisi geldikten sonra kaç mesaj atmışım ona bak ?

Yaş 32 yazmış birde :)) Güldüm . Adamcık :)

Hı bak mesajını beğendim arttı birkere daha :)

Ne kadar kalitesiz bir yasam tarzin var be arkadas.Forumda milletin sana ilgi göstermesini bekliyorsun.Demek durumun o kadar kötü ki kendi agzinlan söylebiliyorsun.Yazik üzüldüm senin icin.Ne yazarsan yaz sana cevap yazmicam .Bütün yazdiklarina like aticam belki öyle tatmin olup sacmalamayi kesersin.

Ne kadar kalitesiz bir yasam tarzin var be arkadas.Forumda milletin sana ilgi göstermesini bekliyorsun.Demek durumun o kadar kötü ki kendi agzinlan söylebiliyorsun.Yazik üzüldüm senin icin.Ne yazarsan yaz sana cevap yazmicam .Bütün yazdiklarina like aticam belki öyle tatmin olup sacmalamayi kesersin.

Beğeni ile işim yok baksana beğenilere bakıp adamlığımı ve ne kadar boş üye olduğumu hesaplayan sensin adamcık ;)

Üst Alt