STSL 13/14 H:5 | Fenerbahçe 4-0 S.B. Elazığspor | M.S | 21 Eylül - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:5 | Fenerbahçe 4-0 S.B. Elazığspor | M.S | 21 Eylül

tüm ligde is yok, bizde avrupa'da bu sene rezilleri oynariz. adam akilli takimlar gelip iceride 4, disarida 4 atar donup kalirsin. mesela besiktas ve fener uefa'dan devam etse süper olurdu, her hafta eglence cikardi bize.

tromso gibi deplasmanda bile escude'nin falan nasil sirittigini gördük, yada saracoglu'nda susan taraftari.

işte biraz kaliteli oyunculari olsa tromso disipliniyle duman ederdi kargalari. Ben Barcelona maçini izliyorum. Bunlarin maçlari izlemek ziyan.

Bence ikisini toplasan bile Sow'un yarısı etmez de, işte tam küstürdüler diye sevinirken gene moral buldu adam.

Adamlar ellerindeki Sow'u kullanamıyor, komedi resmen.

Ama bundan daha komik hatta trajikomik olanı varsa o da Fatih Terim'in hala Burak'tan medet umması. Bırak Sow'u Emenike'yi, Webo'dan bile daha yararsız bir futbolcu.

Adamlar ellerindeki Sow'u kullanamıyor, komedi resmen.

Ama bundan daha komik hatta trajikomik olanı varsa o da Fatih Terim'in hala Burak'tan medet umması.

Bizim elimizde de bonservisleri toplamı 20 milyon eden 2 kanat var, ama gel gör ki kanatsız oynuyoruz, bence asıl komedi bu. Burak konusu zaten başka bir komedi. Sow'da hat-trick yaptı bu arada, iyiden iyiye morallendi adam valla.

Bizim elimizde de bonservisleri toplamı 20 milyon eden 2 kanat var, ama gel gör ki kanatsız oynuyoruz, bence asıl komedi bu. Burak konusu zaten başka bir komedi. Sow'da hat-trick yaptı bu arada, iyiden iyiye morallendi adam valla.

Kapattım, son golü görmedim, forvete geçti atar adam. Kanatta oynatıyorlardı hep, bizim forumdakiler de kanatta bek kovalayan adam gol atamıyor diye dalga geçiyorlar. :)

Fatih Terim bindiği dalı kesmeye devam etmez umarım, olan bize oluyor.

Üst Alt