STSL 13/14 H:5 | Fenerbahçe 4-0 S.B. Elazığspor | M.S | 21 Eylül - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:5 | Fenerbahçe 4-0 S.B. Elazığspor | M.S | 21 Eylül

Kapattım, son golü görmedim, forvete geçti atar adam. Kanatta oynatıyorlardı hep, bizim forumdakiler de kanatta bek kovalayan adam gol atamıyor diye dalga geçiyorlar. :)

Fatih Terim bindiği dalı kesmeye devam etmez umarım, olan bize oluyor.

Terim'in bindiği tek dal 4-3-1-2 :) Umarım o dalı keser de biraz eli yüzü düzgün top oynamaya başlayabiliriz :)

Top fenerdeyken 3 4 3 e donuyorlar. Egemen alves topal

Gg mereiles cristian caner

Kuyt webo sow

Fenerin kadro yapisina en uygun sistem.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Umarım, yarın az çok Fatih Terim'in niyetini anlarız. Aynı sistemde devam eder de Umut-Burak falan çıkarsa sahaya kötü niyet ararım artık.

Valla sen gene iyi niyetlisin, ben çoktan beridir kötü niyetli davrandığını düşünüyorum açıkçası, sırf ders almam ders veririm demek adına eziyet çektiriyor, ne sistemi değiştiriyor, ne de bazı futbolculardan vazgeçiyor, inatla hatalar yaptığını kabul etmiyor.

Valla sen gene iyi niyetlisin, ben çoktan beridir kötü niyetli davrandığını düşünüyorum açıkçası, sırf ders almam ders veririm demek adına eziyet çektiriyor, ne sistemi değiştiriyor, ne de bazı futbolculardan vazgeçiyor, inatla hatalar yaptığını kabul etmiyor.

Ben abartıyor muyum bilmiyorum ama kötü bir teknik direktör olduğunu bile düşünmeye başladım. Yani sahada olup biteni ve aksaklıkları taraftarlar olarak biz gayet net görüyoruz ama hiçbir adım atılmıyor bunları düzeltmeye yönelik. Sırf inat için bu hataları yapması bence kötü antrenör olma olasılığından çok çok daha vahim bir durum bence.

Ben abartıyor muyum bilmiyorum ama kötü bir teknik direktör olduğunu bile düşünmeye başladım. Yani sahada olup biteni ve aksaklıkları taraftarlar olarak biz gayet net görüyoruz ama hiçbir adım atılmıyor bunları düzeltmeye yönelik. Sırf inat için bu hataları yapması bence kötü antrenör olma olasılığından çok çok daha vahim bir durum bence.

Dünyanın en iyi antrenörü dahi olsa zamanı geldiğinde herkesin vadesi dolar, Terim de yavaş yavaş o yöne doğru gidiyor ama işin ilginci Terim kendi kuyusunu kendi kazıyor, resmen kariyerini baltalıyor. Bugün Galatasaray'dan gönderildiği anda büyük ölçüde teknik direktörlük kariyeri sona erecek, en azından kulüpler bazında. Tek yapacağı 1-2 sene milli takımı çalıştırmak olur, ondan sonra da başını duvarlara vurup durur ama iş işten geçmiş olur.

Üst Alt