STSL 13/14 H:9 | Kayserispor 2-4 Galatasaray | M.S | 27 Ekim - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:9 | Kayserispor 2-4 Galatasaray | M.S | 27 Ekim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ilk önce pozitif olanlari söyleyeyim, ilk yari 40 dakika ya kadar, kontrollü kolay bir mac vardi, takimin dizilisi iydi, burak kanatta iyi yol yapti. Wesley zaten Wesley.

Sonra yine aniden bizim tipik olan, oyundan kopma olayi basladi, ve penalti oldu, orda daha rahat girinmelydi. Ama adama sorarlar Sabri sen nerdeydin, ikinci golde ? Vallahi utaniyorum bizde oynadigi icin, ve takimin kaptani oldugu icin, rezil ötesi bir adam, futbolun f si yok, Ümit Özat bile bundan iyi duruyordu.

Ikinci yari zaten Melo da cok düstü, ve oda cok pas hatasi yapti, Selcuk Inani yine hic begenmedim, kötü form grafigi sürüyor, Burak golcü olarak yine baya harcadi, attigi gol de zaten bana göre sans di, ama allaha sükür simdi seytanin bacagini kirdi, ve büyük ihtimall o yüzden cok daha beceriksiz gözktü. Bi gercek var, bu takim Burak ve Umutu beraber kaldiramaz, iki tane top süremeyen kisi cok fazla.

Emre Colak assist yaptiysa da, bir daha forma görmemeli, kisa ve kolay oynamasini hala ögrenemedi, illa calim illa calim denicek. Dany bence okadar kötü degildi. Drogba zaten Baba, isini yapti. Hoca aslinda dogru diziyor, ama beklentisi cok farkli, ballotelli filani kanat oynatabilir, top sürme yetenegi var, bunlari umut gibi futbol yoksunlardan beklemek intihar, Aydin i koy daha yararli olur.

Yollumuz daha var, ucuz attlattik.

Maç biteli 1.5 saatten fazla oldu.. Şifresiz tek yayıncı kuruluş olan TRT; ve halen özet verilmedi.

Sırf gıcıklık olsun diye özeti geciktirmek için, şerefliler halen 3 günlük maçları ve olayları tartışmaya devam ediyolar.

Halen bu TRT nin Haddinden fazla ŞEREFLİ spor editörünün tarafsız olduğuna inanan var mı...

Daha evvelden de bu konuda gene yazmıştım. Ve bana inanılmamıştı..

Leyla ile Mecnun'u yayından kaldıran'da bu kanal!

Fener maçına kadar sakatlar kesin iyileşmeli, o maçta en çok dikkat etmemiz gereken üzerimizdeki baskıyı yenmek özellikle ilk yarı gol yememek, en büyük sorunumuz savunma dörtlüsünde, mancini bu işe bi çare bulmalı o zmana kadar, ayrıca 3 kasımda seçim var bu ergenlerin, hangi başkan olacak acaba başlarında, azize olmazsa belki şike yapamazlar, hakemlerin kafası rahat olur..

Rakip Kayseri.

Lig sonuncusu, 2 adami cezali, sanirim 1-2 de sakat vardi.

Ve biz bu takima karsi oyunu tutamadik.

2'yi bulduktan sonra anlamsiz bir sekilde geriye yaslandik. Kontrollu oyun ve rakibi karsilama tamam ama topun bizde oldugu ve rakibin onde basmaya basladigi anlarda defansimizdan yine top cikaramadik.

Surekli stoperler arasi paslasma ve kaleciye geri pas yaptik.

Ortasaha oyuncusuna topu verdigimizde de topu kaptirdik hep ve kontraatak yedik.

Bu sekilde 2 gol yedik, 2 de net pozisyonu rakip atamadi.

Ciddi bir rakip olsaydi, su anda, biz oynadik rakip 4 atti diye konusuyor olurduk.

Normalde böyle bir baskı yiyen bir takım iyi bir takım değilse uzun oynar.

iyi bir takım ise takım olarak pas yapar ve bu baskıdan kolaylıkla kurtulur.

Stoper-stoper-bek-ortasaha-kanat-ortasaha ve olay biter.

Kanatlar forvet ortasaha bekler birbirine yaklaşır, ters kanatta boşluk yakalanır ve bunun gibi bir dolu aksiyon yapabilirsiniz.

Biz ise çok Zorlanıyoruz.

Stoperler paslaşırken dikine pas atacak adam bulamıyorlar ve bu dakikalarca böyle devam ediyor. Sonunda kaleciye pas veya topu kaptırıp kontra atak yiyoruz.

Bu sorunun derhal giderilmesi lazım. Yoksa önde basan her takım bizden istediğini alır.

Erman Toroğlu : Galatasaray Fenerin stadında kupasını karanlıkta aldı

Kaya Çilingiroğlu : Fenerliler Galatasaraylılar kaysınlar diye zemini suladılar

Erman Toroğlu : Galatasaraylılar da kaydılar zaten

kolay maç oldu. kayseri çok zayıftı.

laubalilikten 2 gol yedik ama hiç endişelenmedim açıkçası. kazanacağımız belliydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt