STSL 13/14 H:9 | Kayserispor 2-4 Galatasaray | M.S | 27 Ekim - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:9 | Kayserispor 2-4 Galatasaray | M.S | 27 Ekim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Melo kötü gönderelim falan mı dedim ne harcaması?ŞL maçında oynadı bu maçta tribüne gönderilse Engin orta sahada idare edebilirdi.Yabancı hakkımızı da Bruma'dan kullanırdık.

Kısaca Bruma yerine Umut'mu Melo yerine Engin'mi daha mantıklı?

melo kesilirse defansif olarak çöker bu takım tek toparlayan o bugun pas hataları olsada cok top kesti gene melo...brumayı bende istiyorum ama hakan iyileşirse sol beke halan geçer brumaya döneriz tekrar bugun için ben yine meloyu tercıh ederdım renktaş

Milletin herseyi kotu gormesi ilginc.takim 4-2kazandi arkadas. Hala elestiri elestiri. Mancini daha yeni yeni alisacak takima.takim savunmasinida oturtacak merak etmeyin.ezikleride bu kadar ciddiye almayin.ersun yanal hangi takimi calistirdiysa ikinci yari doneminde cõkmustur. Bumu bi yere not edin. Fener ikinci yari cokuse baslicak.ve biz gene sampiyon olacagiz

Aslinda takimi degil de, kontenjan sikintisini tartisiyoruz diyelim. Görünen en büyük problem bu

Maç biteli 1.5 saatten fazla oldu.. Şifresiz tek yayıncı kuruluş olan TRT; ve halen özet verilmedi.

Sırf gıcıklık olsun diye özeti geciktirmek için, şerefliler halen 3 günlük maçları ve olayları tartışmaya devam ediyolar.

Halen bu TRT nin Haddinden fazla ŞEREFLİ spor editörünün tarafsız olduğuna inanan var mı...

Daha evvelden de bu konuda gene yazmıştım. Ve bana inanılmamıştı..

Birşeyler yavaş yavaş değişecek bu çok açık ama ilerisi için umut veriyor açıkçası. Sezonun ilk 8 resmi maçında 9 gol atabilen takım, Mancini'den sonra 5 maçta 12 gol attı. Ligin 2.yarısından sonra etkisi daha net ortaya çıkacaktır, hala eksikler çok ama kolay değil bazı şeyleri oturtmak. Herşeyin ilacı zaman. Ama bugün ilk yarının o son dakikasında ki üst üste rezillikler şölen havasında ki maçı heyecana sürüklemiş oldu. Şu takımda öyle çöp, öyle eskiden kalma torpilli adamlar var ki. İnşallah hepsi temizlenecek tez zamanda.

Bursaspor Fenerbahce´yi yenerse cok güzel olur iste. Konyaspor´u da yendik mi lig yeniden baslar.

Simdi 1 hafta rahat rahat antrenman yapsinlar Roberto Mancini´yle. Yavas yavas daha da iyi olacagiz.

Gökhan Zan da iyilessin bari bu hafta

Maç biteli 1.5 saatten fazla oldu.. Şifresiz tek yayıncı kuruluş olan TRT; ve halen özet verilmedi.

Sırf gıcıklık olsun diye özeti geciktirmek için, şerefliler halen 3 günlük maçları ve olayları tartışmaya devam ediyolar.

Halen bu TRT nin Haddinden fazla ŞEREFLİ spor editörünün tarafsız olduğuna inanan var mı...

Yok be dün de Beşiktaş'ın maçını yanılmıyorsam 23.20 civarında verdiler.İyice kalitesizleştiler.Dün de 2 saat boş boş maçı konuştular ,la maçı verip sonra konuşsanıza...

al bro

https://www.ligtv.com.tr/lig/spor-t...9/kayserispor-2-4-galatasaray-mac-ozeti#video

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt