STSL 14/15 H:1 | Fenerbahçe 3-2 Kardemir Karabükspor | M.S | 31 Ağustos - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:1 | Fenerbahçe 3-2 Kardemir Karabükspor | M.S | 31 Ağustos

Burda bunu okuyan kuşlara soruyorum 2010 da sahada şikeyi göremedim diyenler bugün şike var diyebilirmi? sahada şike olup olmadığını nasıl anlıyorsunuz

Maçı değerlendirin beyler. Fener nasıl ? Aykut'un takımı deniliyor. Bu lige de para vermeyin. İptal edin decoderleri gidip kahvede ya da netten kaçak izleyin :)

gazı yavaş yavaş bitiyor ,

aykut'un mantalitesine geri dönüşte cabası , ayrıca diego'yu ilk 11 de başlatmak suretiyle nasıl kullanacaklarını bence bilmiyorlar ,

fener evindeki maçları bir şekilde alacaktır ama özellikle deplasmanda geçen senenin yanına dahi yaklaşamayacaklar .

hjqtYJt.png

Koltuğu pis ellerden aldık, hayırlısı. Bu takıma güven verecektir.

Ereay bile yemezdi bunu yani.

Kaleci değişikliği zorunlumuydu araştırılmalı .

Avrupada doktor raporu isterim ama. Kasapcı karaborsadan diplomasını almış ahmet, mehmeten değil

Böyle oynarlarsa 4. yıldız serüvenleri kısa sürer. Haftaya TS bi çaksa diyeceğimde bunlar için en iyi deplasman Trabzon.

GT-I9300 Tapatalk

Birkaç gündür olağan üstü şeyler yazıyorum. Tepki alıyorum. "Abi abartıyorsun ama" diyorlar...

Arkadaşlar. Sanırım unutuyorsunuz. 3 Temmuzdan bu yana olanları bir düşünün. Bir de olması gerekenleri

Abartmıyorum. Sadece hissettiklerimi yazıyorum. Hatta az bile yazıyorum.

Artık olay futbolu falan geçmiş. Artık göz göre göre şike var. Buna da göz yuman yöneticiler...

Üst Alt