STSL 14/15 H:10 | Bursaspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 24 Kasım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:10 | Bursaspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 24 Kasım

a6752stsllogo.png

bursaspor.png
v.png
fenerbahce.png

bursa-ataturk.jpg

Spor Toto Süper Lig 14/15 Sezonu 10. Hafta
Bursaspor - Fenerbahçe
Bursa Atatürk Stadyumu
24 Kasım
20.00

Fikstür tamamen Fenerbahçe'ye göre ayarlanmış.

Avrupa'da maç yapan BJK ve Galatasaray hep Cuma-Cumartesi oynarken, Fenerbahçe ise hep Pazar ve Pazartesi oynuyor.

Ayrıca Fener puan kaybeder diyenler hayal görüyor.

Fener'in en kolay kazandığı iki takım var ligde yıllardır. Bursa ve Trabzon.

Bursa evinde bize karşı oynadığı gibi oynarsa fenerden rahat puan alır.
Gerçi geçen seneki gibi son 5 dakika maçı mal mal verirlerse şaşırmam.Nede olsa bursa kentinin ruhunda var ;)

bursa muthış top oynuyor.tum macın kontrolu bursada olur.saglı sollu ataklar ıle fb yı bunaltırlar.80 ile 90 dk lar arası fb bır gol atıp galıbıyetle döner ne yazık ki.ve bu maca fb lehıne hakem mudahele edebılır.

ilk yari 1-0 .. ikinci yari dakika 84 kuyt(p) .. 90 Webo .. mac sonu 1-2
Bu senede dahil 3 sezondur fenerbahçe maçlarının özeti bu işte. Uyduruk bir penaltı derken bir bakmışsın öne geçmişler.

Bu arada idaa ediyorum şike bu senede tüm hızıyla devam ediyor. Maçlarını izlediğimde ben genelde hakemleri gözlem altına alıyorum. Kaldı ki çokca bunu doğrulayan done var.

GT-I9300 Tapatalk

Bu senede dahil 3 sezondur fenerbahçe maçlarının özeti bu işte. Uyduruk bir penaltı derken bir bakmışsın öne geçmişler.

Bu arada idaa ediyorum şike bu senede tüm hızıyla devam ediyor. Maçlarını izlediğimde ben genelde hakemleri gözlem altına alıyorum. Kaldı ki çokca bunu doğrulayan done var.

GT-I9300 Tapatalk
Geçen sezon da şikenin babasını yaptılar yine ve şampiyon oldular. Bu sezon da son sürat devam.

Ehh bir suçu cezalandırmazsan, suçlular devam eder aynı pisliğe.

I am the one who knocks!

Üst Alt