STSL 14/15 H:10 | Bursaspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 24 Kasım - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:10 | Bursaspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 24 Kasım

iyi bi hoca ve formayı hakeden oyuncuların oynamasıyla GS 2.yarı hepsine koyar geçer.deplasman falan farketmez.hem böylesi güzel olmaz mı?ya bişeyler düzelecek abi.bu kadar üzülmeyin.

bizİm kadromuz o kadar kötü değil.muslera-chedjou-koray-gökhan zan-herşeye rağmen semih-telles-bruma-sneijder-dzemali (forma giriyo)-umut gündoğan-tarık-sinan gümüş-melo-ibrahim coşkun-birhan...

GS'YIN ELİNDE YETENEKLİ GENÇLER DE VAR.YETERKİ ARTIK DOGRULAR YAPILSIN!

Son düzenleme:
Şenol Güneş ya da Ersun Yanal gelseydi şampiyonduk

hatta o ikisini de geçtim Ertuğrul hoca bile bizi şampiyon yapardı

Şener Özbayraklı , Ozan Tufan ve Volkan Şen gerçekten üst düzeyde top oynuyorlar ve verim veriyorlar.

Serdar Aziz'i de ekleyebiliriz sanırım tam bilmiyorum ama.

Tarık Çamdal - Şener Özbayraklı seçiminde sanırım hata yaptık ancak Tarık joker özelliği olan ve yabancı sınırlaması dahilinde büyük takımların kadrosunda bulunması gereken bir oyuncu diye düşünüyorum , yani üstüne Şener'de alınabilir sıkıntı olmaz hatta çok daha iyi olur asıl mevzu ise ;

Ozan Tufan ve Enes Ünal , bu kadar büyük bir çıkmazdayken , hem yönetim , hem mali , hem idari sıkıntılarla boğuşurken bu çocukları kaptırmasak bari.

Bize gerçekten çok iyi ve dinamik , planları olan , Galatasaray'ımızı düzlüğe çıkaracak bir başkan ; Simeone gibi de bir teknik adam lazım.

Eğer serbest çalışma imkanı verilecek bütçe olsun , sınır tamamen kalkmasa da belli bir miktar genişlemesi durumu olsun , Thomas Tuchel gerçekten uzun yılların planlamasını yapacak ve hiç yaşamadığımız başarıları bize yaşatacak bir adam.

Fakat mali sıkıntı ve yabancı sınırlaması bu şekilde devam edecekse , ve uygun çalışma ortamı verilmeyecekse ; Şenol Güneş veya Ersun Yanal yeterli olurdu.

Ancak maalesef geçti artık , Şenol Güneş'te , Ersun Yanal'da çok çok zor.

Şener Özbayraklı , Ozan Tufan ve Volkan Şen gerçekten üst düzeyde top oynuyorlar ve verim veriyorlar.

Serdar Aziz'i de ekleyebiliriz sanırım tam bilmiyorum ama.

Tarık Çamdal - Şener Özbayraklı seçiminde sanırım hata yaptık ancak Tarık joker özelliği olan ve yabancı sınırlaması dahilinde büyük takımların kadrosunda bulunması gereken bir oyuncu diye düşünüyorum , yani üstüne Şener'de alınabilir sıkıntı olmaz hatta çok daha iyi olur asıl mevzu ise ;

Ozan Tufan ve Enes Ünal , bu kadar büyük bir çıkmazdayken , hem yönetim , hem mali , hem idari sıkıntılarla boğuşurken bu çocukları kaptırmasak bari.

Bize gerçekten çok iyi ve dinamik , planları olan , Galatasaray'ımızı düzlüğe çıkaracak bir başkan ; Simeone gibi de bir teknik adam lazım.

Eğer serbest çalışma imkanı verilecek bütçe olsun , sınır tamamen kalkmasa da belli bir miktar genişlemesi durumu olsun , Thomas Tuchel gerçekten uzun yılların planlamasını yapacak ve hiç yaşamadığımız başarıları bize yaşatacak bir adam.

Fakat mali sıkıntı ve yabancı sınırlaması bu şekilde devam edecekse , ve uygun çalışma ortamı verilmeyecekse ; Şenol Güneş veya Ersun Yanal yeterli olurdu.

Ancak maalesef geçti artık , Şenol Güneş'te , Ersun Yanal'da çok çok zor.

Bursa şampiyon oldugu sezondada üst düzey futbol oynamıstı. Özellikle Sercan ve Volkan o sezonun en iyi oyuncu performansını gösteren oyunculardı. Sercan'da, Volkan'da büyük takımda tutunamadı. Biri bizde, diğeri Ts'de resmen sctı..

Tabi Ozan Tufan icin umutluyum, cocuk 19 yasında olmasına rağmen lider futbolcu gibi oynuyor. Cok yönlü ve dinamik bir ortasaha. Bu yasta alınırsa, henüz gelisme asamasında oldugundan bizde cok daha iyi seviyeye gelebilir. Ozan Tufan gercek bir yetenek ama diğerleri sadece göz boyuyor.

Şu maçın 1-1 bitmesinin nedeni beceriksizlik ve futbolun adaletinin olmadığıdır.Başka bi açıklaması olamaz heralde.Tek kale top oyna çok net pozisyonları değerlendireme sol kanattan yapılan ortaya kimsenin dokunamayışıyla gol ye ve berabere kal.hakikaten komedi.

Şu maçın 1-1 bitmesinin nedeni beceriksizlik ve futbolun adaletinin olmadığıdır.Başka bi açıklaması olamaz heralde.Tek kale top oyna çok net pozisyonları değerlendireme sol kanattan yapılan ortaya kimsenin dokunamayışıyla gol ye ve berabere kal.hakikaten komedi.
Bize karşı da Muslera sayesinde yenildiler. Muslera kaç tane top çıkardı bir de ilk haftalarda kötüydü Bursa, şimdi denk gelseydi bi tokat da onlardan yerdik.

Burak kendisinden allahın bir kulunun bekleyemeyeceği şekilde fantastik bir gol ile kurtardı bizi diyebiliriz o maçta Muslera ile birlikte.

I am the one who knocks!

her rakibin gekas tarzı bir santraforu olsa, yani korkusuz bir oyuncu. bu fb bu ligde galibiyet yüzü göremez.

nedense rakiplerin cogu fb'den korkuyor. son posizyonlarda elleri ayaklarına dolanıyor kamillerin. bize karsı ise cok rahatlar, artık 3-4 yiye yiye rakiplerin gözündede kücülmeye basladık.

Üst Alt