STSL 14/15 H:10 | Galatasaray 0-3 Trabzonspor | M.S | 22 Kasım - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:10 | Galatasaray 0-3 Trabzonspor | M.S | 22 Kasım

Lan burda herkes biliyor sonucu bi şu yönetim bilemiyor. Lan atın tekmeyi gitsin çıldıracaaaaaamm laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnn.

O taraftarlarında.. yıksanıza lan stadı İstifa sesleriyle.. :mad:

Moderatör tarafında düzenlendi:
aysalın eseri kimse o bu şu demesin.prandelliyi getiren klubu borç batagına sürükleyen burak ve selçukla deli paralara 5 er yıllık sözleşme imzalayan ve baktı tutuyor kaçan aysaldır.prandelliye gelicek olursak bırakın GS ı 2.3.ligde bu performansı gösteren hoca kovulur.

oyuncularin cogu amator kume oyuncusu t.d vizyonsuz yonetim olaya yabanci ne sonuc olacakki bu takim kume dusmeye oynamiyorsa adi sayesindedir

Oyunculardan biri bile amatör küme oyuncusu değil.. Ama Antrenör halı saha takımını bile idare edemeyecek kadar beceriksiz veya saygısız, ilgilenmiyor takımla..

Bu oyuncuların zamanında bu ilin en iyi oyuncuları olduğu zamanları da gördük ama kabul edin artık isterse Messi gelsin takıma bu hoca onuda harcamayı başarır..

En çokta birkaç haftadır şampiyonluk hayali kuranlara ve parasını hala bu lig tv ye verenlere üzülüyorum.Biz de herşeye bir çare bulunur ama maalesef takım bitmiş,okeye dönüyor.

Prandelli: "Semih ve Sneijder 80 maç oynayamayacaklar, bir rotasyonda bulundum. Diğer futbolcularımıza da şans vermemiz gerekiyordu."

iskender baydar ‏@iskenderbaydar şimdi
Galatasaray yenilecekse Sinan Gümüş'le, Bruma'yla, Telles'le falan oynayıp yenilsin, hiç olmazsa yarınlar adına bir umudu olur!!

Biz gol atamiyoruz. 10 maçta 12 gol atmişiz. Çogu son saniyelerde geldi. Hiç birşey olmamiş gibi devam edin aman ha üzülmeyin. Oyunculari teselli etsin apo bey. Prandelliye pasta yedirsin. Sakin keyfinizi bozmayin.

Şeytan Ridvan Dilmen : "Sneijder'i oynatılmamasına teknik bir karar olarak yorumlayamazsınız. Sneijder'i takımdan kesmişler, çok net"

Üst Alt