STSL 14/15 H:10 | Galatasaray 0-3 Trabzonspor | M.S | 22 Kasım - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:10 | Galatasaray 0-3 Trabzonspor | M.S | 22 Kasım

11369_10204273249525072_8007059205399807487_n.jpg

Durumumuzu yeterince açık bir şekilde anlatıyor.

sen hala yekta hakan balta sabri semih selcuk burak gibi oyunculari kaliteli olarak nitelendiriyorsan bu skorlar karsisinda bence isyan etmeyiniz evet t.d cok vasifsiz ama bu oyuncu yapisi ile hangi hocada gelirse gelsin cok basari beklemek abarti olur

Burak özürlüdür önüne pas veremez ama bu ligde iş yapar.. Selçuk zaten 2 sene önce kalitesini gösterdi ama sahada bile yatıyor artık.. Semih, Hakan, Yekta, Sabri bu ligde oynar... Bu adamlar daha önce oynuyordu bugün bizden ayrılsa da bu lig takımlarında oynarlar evet nefret ediyoruz ama doğruya doğru bu prandelli'den cidden hoca falan olmaz ya...

Bırakın şu hangi hoca gelirse gelsin diye senin dediğin 6 oyuncu varken de ligin altını üstüne getiriyorduk hatta bu şimdi küfrettiğimiz adamlar sayesinde yapıyorduk... Asıl kimi transfer edersen et bu adam batırır...

Prandelli gitmeli. Sneijder dısında tüm topcular gitmeli. Sil bastan bir takım kurulmalı. Bu takım artık vadesini doldurdu. Cok sevdiginiz Melo-Muslera bile artık cıvıttı...

Burak özürlüdür önüne pas veremez ama bu ligde iş yapar.. Selçuk zaten 2 sene önce kalitesini gösterdi ama sahada bile yatıyor artık.. Semih, Hakan, Yekta, Sabri bu ligde oynar... Bu adamlar daha önce oynuyordu bugün bizden ayrılsa da bu lig takımlarında oynarlar evet nefret ediyoruz ama doğruya doğru bu prandelli'den cidden hoca falan olmaz ya...

Bırakın şu hangi hoca gelirse gelsin diye senin dediğin 6 oyuncu varken de ligin altını üstüne getiriyorduk hatta bu şimdi küfrettiğimiz adamlar sayesinde yapıyorduk... Asıl kimi transfer edersen et bu adam batırır...
butun oyuncular icin bu ligde is yapar demissiniz eger basari standardiniz lig ise birsey diyemem evet rizeyi g.birligini falan yenebiliriz ama sizinde bu ligi olcu almaniz begenmediginiz hocanin ligi hedef kabul etmesiyle ayni anlama gelmiyormu benim basari standartim avrupa isin acikcasi

________Muslera
Sabri Semih Koray Telles
_______Melo Emre
Bruma Sneijder SinanG.
_________Umut

Derhal buna geçilmeli artık..

butun oyuncular icin bu ligde is yapar demissiniz eger basari standardiniz lig ise birsey diyemem evet rizeyi g.birligini falan yenebiliriz ama sizinde bu ligi olcu almaniz begenmediginiz hocanin ligi hedef kabul etmesiyle ayni anlama gelmiyormu benim basari standartim avrupa isin acikcasi

Tamam hocam Avrupa başarı standartları tabi ki de... Ama biz CL'de 2 sezon üst üste iyi veya kötü belli bir başarı yakaladık 3 aşağı 5 yukarı bu kadroydu.. Yabancı sınırı diyoruz ama 3 yabancıyla çıkıyoruz.. Kadro Avrupa için yetersiz ama her maçta 4 yiyecek bir kadroda yok ama.. Geçen sene bu kadro 4 yediğimiz arsenalin elinden kupa kaldırdı sene başında geçen sene Real'den 6 yedik diye kıyamet koptu.. Şimdi karşılaşsak 6 yesek dua ederiz daha fazla olmadı diye..

Uğur Karakullukçu ‏@ukarakullukcu 2 dk.2 dakika önce
Çarşamba günü Mali deplasmanında oynayan Medjani 11 çıkıp 2 gol atıyor, son maçını Pazar günü oynayan Sneijder yorgunmuş... İnanalım mı?

Kadrolar dizilişler isimler üzerinden konuşmak bile sanki artık yetersiz. Takım çalışmıyor mu nedir, yani bi geçen seneki Olcan'a bakın, bir de bugünkü. Oyuncular bitik, bitkin, güçsüz hatta tembel. Oyun disiplini denen bişey yok. Takım oyunu yok, pas istemek yok, nerde duracağını, nereye pas atacağını bilen yok. Mentaliteye gelirsek, neyse ben bıktım gidiyorum. Bizden bi cacık olmaz.

mali açıdanda kötü durumdayız, sportif açıdanda.
berbat bir sezon sonu bizi bekliyor gibi.
bu kazmalar gider sneijder, melo ve muslerayı satarlar.
o kadar gerzekler.
selçuk, burak, yekta, emre çolak bunların aldıkları paralar kimseye batmıyor, Sneijderin aldıkları batıyor.

Tamam hocam Avrupa başarı standartları tabi ki de... Ama biz CL'de 2 sezon üst üste iyi veya kötü belli bir başarı yakaladık 3 aşağı 5 yukarı bu kadroydu.. Yabancı sınırı diyoruz ama 3 yabancıyla çıkıyoruz.. Kadro Avrupa için yetersiz ama her maçta 4 yiyecek bir kadroda yok ama.. Geçen sene bu kadro 4 yediğimiz arsenalin elinden kupa kaldırdı sene başında geçen sene Real'den 6 yedik diye kıyamet koptu.. Şimdi karşılaşsak 6 yesek dua ederiz daha fazla olmadı diye..
hocam gecen seneki avrupa hikayesini hic karistirmayalim biraz sans vardi ve yine drogba sneijder melo gibi oyuncularin kisisel kalitesi etken oldu bu kadro yine zayifti hocanin facia oldugunu kabul ediyorum ama futbolcularida yeterli gormuyorum saygilar

Üst Alt