STSL 14/15 H:11 | Fenerbahçe 2-2 Eskişehirspor | M.S | 30 Kasım - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:11 | Fenerbahçe 2-2 Eskişehirspor | M.S | 30 Kasım

anadolu takımları çıkıp ağlıyor şimdide bu ateş üfleyerek sönmedi işte çete başları daha neler neler yapacaktır 4.yıldız için

Hakeme neden küfredeyim. Allah sizi bildiği gibi yapsın dedim uyarma amaçlı ama allah belanı versin diye anlaşıldı.

emre belözoğlu

Yuh diyorum resmen. Tamam bizde Fenerbahçe'yi sevmiyoruz ama bu kadar da taraflı yorum yapılmaz. Tartışmaya açık olmayan bir pozisyon. Çok net bir penaltı.
penaltı mı?

sen insan vücudunun doğal hareketlerinde bir habersin herhalde.

Bir insan öyle koşup öyle hamle yaparsa doğal olarak kolları öyle hareket eder

fifa kurallarına göre el ile müdahalelerde doğal olmayan el kol hareketlerine penaltı verilir

Gesendet von meinem HTC One_M8

rıdvanın bile penaltı değil tartışmaya gerek yok dediği yerde bizim objektif taraftarlar yine farkını gösterdi

:005:

hasan renktaş hakemin penaltı verdiğine değil fbnin golü öncesi sezginin eline çarpan pozisyona penaltı diyor yanlış olmasın

Aynısı bize verilmese forumu ayağa kaldırırsınız. Es esli adamın elini hayvan kadar açmasına gerek yok.
hayır tam aksine dünkü maçta lehimize çalınan en az üç faulü haksız buldum çünkü selçuk ve burak herzaman ki gibi hamamda bayılan kadınlar gibi bıraktılar kendilerini

ama sen burda Eskişehirli oyuncuya Robot muamelesi yapıyorsun

Gesendet von meinem HTC One_M8

Üst Alt