STSL 14/15 H:11 | Fenerbahçe 2-2 Eskişehirspor | M.S | 30 Kasım - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:11 | Fenerbahçe 2-2 Eskişehirspor | M.S | 30 Kasım

o penaltı falan değil adam kolunu bi yeremi soksun kolunu açsa anlarım ama değil penaltı yine haksızlık iş başında fenerbahçeyi itiyolar bu ligde bize kötü diyosunuz ya fener leş ötesi bizim yükselme dönemimiz başlıcak fener çöküşe geçti yazın kenara

Kolunu hakemin donunun içine sokacak hali yok.Emre şey Top gelmeden bir kıpırdama var ama penaltı vermese kimse bir şey diyemez.Çubuklu TOPAÇ'ı oyundan atınca ilk fırsatta yaptı yapacağını i.ne hakem bozuntusu.

Gerçekten bu pozisyonun penaltı olduğunu düşünen varsa futbolu en baştan öğrenmesi gerekir. Eller tamamen yapışık hakemin tam önünde pozisyon. Hakem ya hakemlikten 1 haber ya da satmış maçı. Emre'yi attığı için de emin olamıyorum. Ama ağır rezalet bu komik bi karar.

Galatasaraylilar Misafir perverdir...

sana yemek ikram edim

17.04.2011-Muhabbet_Ku_Yemi_500_Gr_en_ucuz____muhabbet_ku___yemi_500_gr__601.jpg

Maç sonrasında konuşan penaltının kahramanı Berkay, "Son pozisyonda gördük, hediyeler var, F.Bahçe'de bu hediyeleri affetmez, alırlar hediyeleri. Hasan Ali'ydi galiba, 20 metreden şut attı. Ellerim normaldi, hakem de devam ettirdi oyunu. Birkaç saniye devam ettirdi oyunu. 10 saniyede ne düşündü bilmiyorum" diyerek hakeme sitem etti.

bu açıklama cuk oturdu helal olsun sana Berkay adam haklı Eskişehirin 2puanını çaldı hakem.Emre beleşoğluna iyi oldu

ne zaman bitecek bu fenere irkamiyeler ne zaman?
batirdizinz türk futbolunu resmen.
millet gidip böyle reziligi izleycegine dizi izlemeye basladi,
milleti futboldan sogutular !!!

gözlerde sıkıntı yok, beyinde sıkıntı var. IQ maksimum 50-55 , malum takımın taraftarlarının hepsi böyle. Aziz bu hale getirdi bunları
Dostum bunlara takma sen sikeci falan diyorlarda. Bak ben sana bisey diyeyimmi, orda net olarak diyebilirim ki penalti yok adam kollarini daha ne yapsin ki? Tâ vucuduna kadar almis kollarini, bunu Ingilterede vermezler bak emin ol.

Ahahahaa
Mac sonrasi yayinda digiturktekiler denizli tumer sansal resmen dalga gecmisler hakemle ve verilen penaltiyla.
Onlar da soyluyor kesinlikle penalti degil boyle penalti mi olur diye

Üst Alt