STSL 14/15 H:12 | Galatasaray 2-1 Akhisar Belediyespor | MS | 6 Aralık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:12 | Galatasaray 2-1 Akhisar Belediyespor | MS | 6 Aralık

İroni yaptım yalnız saati görünce gündüz de olsa arada kadroda bi Nakamura bi Honda olsun isterdim uzak doğu pazarimiz olurdu Huwaei,Nikon vs. ekstra sponsorlar da bulunurdu çok tatli para kaldirirdik organizasyonlardan.

Son düzenleme:
Mus Sabri Semih Chedjou Tarik/Telles Melo Selcuk Sneijder Bruma/Pandev/Olcan Umut Burak gibi bir 11 ile cikar.

Telles, Bruma, Pandev 3'lusunden 1'i kesik yer. Bu arada maci daha gec bir saate koyamamislar mi? :D Su maclari neden 3-4-5 gibi oynatmiyorlar.

Ugur Demirok ve Bilal Kisa yok. Bi de Gekas´lari var iste. Onu da tutalim bi zahmet.

_______________________Muslera_______________________

______Sabri_______Semih_________Chedjou_________Telles______

____________________Hamit_____Selcuk________________________

_________Bruma__________Sneijder_____________Olcan__________

_________________________Burak____________________________

-------------Muslera--------
Sabri--Semih--Chedjou---Tarık
--------Selçuk--Emre----------
Olcan-------Sneijder------Bruma
-------------Burak---------

YEDEKLER : Bolat , Balta , Yekta , Umut , Yasin , Hamit , Koray

Umut ve Yasin'i hamle oyuncusu olarak yedekte tutacak.
Umut Brumayla , Yasin Olcanla değişecek.

Sonlara doğru Yekta veya Dzemaili girecek.

Not:Benim ideal kadrom değil hoca böyle yapacaktır.

Son düzenleme:
Sinan gümüş'ü ilk 18'e alır umarım. hâkediyor çünkü. Forma adaleti çok önemli, ona şans verilmesi bütün kadroya bir mesaj olur; "çok çalışırsam forma benimdir" bu algı bütün yedeklerde yerleşirse hepsi kendini hazır tutar, sahadakiler de kendini yırtar. Furkan ve Umut gündoğan da aynı şekilde en azından 18'de yer bulmalı.

Üst Alt