STSL 14/15 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 26 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 26 Aralık

Beşiktaş maçı öncesi Semih,Burak,Selçuk ve Yekta sınırda.

Yekta'nın bir etkisi yok görse de olur görmese de.Semih'in kart görmesi hayrımıza olacaktır.Selçuk son haftalarda biraz toparladı Beşiktaş maçında oynaması gerektiğini düşünüyorum kart görmemeli.Burak ise bize geldiğinden beri 1 tane büyük maçta iyi oynamadı kart görürse hayrımıza olabilir ama Umut da çok formsuz kararsızım Burak konusunda.

Son düzenleme:
Fernando Muslera
Sabri Sarioglu - Aurelien Chedjou - XXXXXX - XXXXXX
XXXXXX - Selcuk Inan
XXXXXX - Burak Yilmaz - Wesley Sneijder
Umut Bulut

2 turk
2 yabanci

Bakalim kimler olacak

Hocamiz yine ustun zekasi ile Burak'tan verim almak isteyip Sneijder'i etkisiz hale getirmeye basaricaktir.​

Arkadaş çift forvet oynayınca sneijderi sola alsak bu sefer sneijder den verim alamıyoruz , sneijderi ortada oynatıp tek forvet oynasak bu sefer takım tek forvet oynayınca pozisyona giremiyor , iki ucu boklu değnek resmen .

..............muslera.............
sabri...chedjou...hakan...telles
............emre...selçuk..........
bruma.......................sneijder
..........burak.........................
.....................umut............

muslera

camdal --- chedjou ---- gunter ---- balta

bruma -----colak ----- sneijder ---- telles

yilmarz ------ bulud​

melo'yla inan mi savunma yapiyo yani? bi tarafimla guleyim izin verirsen m8

yeterli olmayabilir
yeterli olmadıklarını bende biliyorum ama bu kadro net fark yer
emre selçuku aratmaz belki ama sneijderi orda oynatmak onuda geçtim tarık gibi nasıl futbolcu olduğu belli olmayan bi adamı kadroya almak daha gülünç olsa gerek

edit: telles orta sahada iyi olur tamam tarıkta orta sahada olsa biraz daha iyi olur göbek sıkıntılı

yeterli olmayabilir
yeterli olmadıklarını bende biliyorum ama bu kadro net fark yer
emre selçuku aratmaz belki ama sneijderi orda oynatmak onuda geçtim tarık gibi nasıl futbolcu olduğu belli olmayan bi adamı kadroya almak daha gülünç olsa gerek

sneijder arsenal macinda bizim ceza sahasindan toplar cikardi it gibi pres yapti gobekte oyunu da cok iyi ve hizli yonlendiriyor. kagni melo'dan cok sey farkettirir imho

camdal'i gelismesi icin oynatma taraftariyim 5 milyon euro odedigin bi tobcu netcede.

Üst Alt