STSL 14/15 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 26 Aralık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 26 Aralık

Sezonun en zor maçlarından biri...guido koçer ve stancuya dikkat etmek lazım.. Torku maçında 5-0'a aldanmayalım demiştim mersin maçında ak kara belli oldu...Ben 2 hafta önceki akhisar maçında torku maçından daha iyi oynadığımızı düşünüyorum...Konyada kafa kafaya giden maç 1 duran top 1 çolakın füzesiyle kopmuştu.. Umut-Burak 2'lisi Mersinde silikti özellikle Umut... Muslera-Sabri-Balta-Chedjou-Telles Çolak-Selçuk-Sneijder Bruma-Olcan Burak.. Pandevi izlemek isterdim Olcanın yerine ama fizik kondisyon olarak yerlerde.. Bu maçı kaldırabileceğini sanmam..

KADRO belli

muslera
sabri..cjedu..hakanb..teles
hamit...emreç...selçuk...sneijder
.....umut...burak

hoca sürpriz yaıp tek forvete dönermi? sanmıyorum ama bjk maçını düşünerek tek forvetli bir düzen de deneyebilir. o zaman
.....muslera
sabri..chedju..hakan..telles
hamit...emreç..selçuk...yasin
......sneijder...burak(umut)

olur

zor maç olacak bizim için. prandelli zamanında olmayan ruh,azim,istek takımda mevcut bu bei sevindiriyor tabiki. fakat oyun kalitesi açısından halen çok gerilerdeyiz. deplasmanlarda ve zor maçlarda ruhta yetmeyebilir, o yüzden özellikle defansif zaaflarımızı gidermemiz gerektiğini düşünüyorum. bu da ancak tek forvetli sistemle olacak gibi, çünkü orta sahamız defansif açıdan oldukça etkisiz

dış sahada ya yeniliyoruz ya da yeniyoruz berabere kalmadık şu ana kadar
iç sahada da ya yeniyoruz ya da berabere kalıyoruz

sonucunu merakla bekliyorum ama MIY maçından daha umutluyum

Bu ve Beşiktaş maçını kazanmamız lazım. Her ikiside zor maç olacak. Şampiyonluk yolu zaten bu tür zor deplasmanları kazanmaktan geçiyor.

GT-I9300 Tapatalk

Sistem degişmez ama Melonun yokluğu sebebiyle 1-2 oyuncu degişikliği olacaktır.

Muslera
Sabri-Chedjou-Semih-Telles
Hamit-Selçuk-Emre-Sneijder
Umut-Burak​

Muslera
Sabri Chedjou Hakan Telles
Hamit Selçuk Emre Sneijder
Umut Burak

Hamza Hoca'nin Diyarbakir'a götürmedigi isimlere bakarsak haftaya bu kadroyu cikaracak.

Hic begenmedim bu kadroyu, bu hafta rezilleri oynayan Emre ve Umut'un yani sira Hamit fln da kadroda.

Bruma tam bu mac icin uygun olan isim. Gencler'i kanatlardan vurmaliyiz ama 0 kanatla cikiyoruz.

Üst Alt