STSL 14/15 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 26 Aralık - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 26 Aralık

Beyler sakin prandelli gittiğinden beri ilk defa kötü oynadık ki gençler deplasmanı bize hep terstir ki buda takımı korkutmuş başta da hocayı yapacak birşey yok önümüzdeki maca bakacağız cezalı futbolcu da yok bildiği yanlız Semih dinlendirilmeli,Hamit gitmeli olcan da 20 kilo mu verecek artık bilmiyorum yanlız şu çok net Sinan büyük topçu olacak

Sony Xperia

Yasin Öztekin

sana futbolcu diyeninde sana güvenip alanındaa.. senden en fazla şikecilere truva atı olur. başka bişey olmaz koçum

topu aptal aptal dikersen bu kadar geri çekilirsen golü yersin. semih o topu dikmek yerine önündeki bos adama verseydin golü yemicektik. hamza hoca inşallah bugünden ders almıstır. şu takımı geri çekmeyin arkadaş!!!

Şampiyonluk bahsi nedir ya. Daha biton maç var.
Sanki diğerleri her maçını kazanacak.

Şampiyonluk son 4 haftada falan 2 kişiye düşer son 2 haftadan önce belli olmaz.

Şampiyonlugun kaçtıgı falan yok.

koray la emre can uyuşursa önümüzdeki 10 yıl stoper sıkıntısı çıkmaz hamit de devre arası postalasınlar filozofluktan başka bir işe yaramıyor

Takım son dakikalardaki umudu Yasin. Tüm ataklar onun üzerinden oluştu. Daha doğrusu oluşturulmaya çalışıldı.
Hani şu Trabzonspor da bile tutunamayan Yasin.
Gerisini siz düşünün artık.

Erciyes başkanı bunu alırken ne demiş biliyor musunuz; " Genç, geleceği olan bir futbolcu."
O tarihte Yasin 25 yaşında bu arada...
Abi o yaşta Türkiye de genç futbolcu oluyorsun. Geçen sezon bir spiker bizim Aydına "genç Aydın" diyordu, şaşırdım vallah. Konyaya attığı golden beri hâlâ genç Aydın.

Herif 27 sine geldi yuva kurdu baba oldu kendini bir gram geliştirmedi (futbolcu olarak) ama adam hâlâ genç Aydın.

Bu kafa yapısı yüzünden işte Brumalar,Sinanlar,Koraylar,Emre canlar oynatılmıyor Türkiye de. Yok neymiş daha gençmiş. Ulan otura otura mı tecrübe kazanacak bunlar?

Bu kafa yapısıyla daha çok taşlara vururuz biz kafamızı abi. Bir oyuncu da ışık gördün mü oynatacaksın. Elindekiler sanki dünya yıldızı ya.

Ahı gitmiş vahı kalmış Hamit ve Olcanın, niye alındığını bilmediğim Yasinin yerine Sinan Bruma oynasa bunlardan kötü mü oynarlar??

Gerçekten çileden çıkarıyorlar insani.
Bizlerin taraftar olarak gördüğünü koskoca antrenörler göremiyorsa yazık gerçekten.

I am the one who knocks!

Hamiti çoook geç çıkartı.
Tellesi kim istiyorsa alsın.
Stoper lazım ve forvet. Macın hakıda bu değildi dürüst olmak gerekirse.
Gençler çok daha iyidi

Tek maçta yerden yere vurmak istemiyorum ama elinle maçı verdin Hamza. Her hareketleri zarar olan Hamit'e, Semih'e nasıl sabrettin o kadar dakika arkadaş? Golü yiyeceğin belliydi yapmadın değişiklik sonunu kendin hazırladın.

Kazansaydık ciddi avantajımız olacaktı ligde. Bu maç bence ekstra bir maçtı sezon başı bu maça 1 puan yazmıştık zaten. Kazanabilirdik beklediğimden zayıf bir gb vardı sahada ama olmadı. Takımda düşüş var hamza hoca gazı bitti şimdi artık kalite sahaya yansıyor. Haftaya en mühim maçımız var mutlak kazanmalıyız. Kazanırsak bence iyi bir yarım devre geçirmiş oluruz

Bu semih ne yapar ??!!!!!!!

Pozisyon bilgi 0
Top çalma kabiliyet 0
Kafa topları 0
Arkadan Oyun kurma 0 (facia)
Fizik gücü ve dayanıklılık 0

Onu bunu ziyaret edeceklerine maça adam gibi konsantre olsalarmış keşke :red: Futbol namına en ufak birşey göremedim maç boyunca... Kontradan bir gol bulduk o kadar. Eksikler var zemin kötü eyvallah ama rakipte de birşey yok ki! Demek 5 yabancıyı çıkar çöküyor bu takım...

Bu Adnan Polat denen zat sırf zararmış yemin ediyorum. 5 milyon avro verip elin yeteneksiz rumenini transfer edip Galatasaray'a kazık atmakla kalmadı bir de bu adam anadolu takımlarına gitti ve hiçbir Galatasaray maçını boş geçmiyor neredeyse ama fener maçlarında boş kaleye atmaz :) Getirdiğin adam bile sırf zarar polat ne diyeyim ki ben sana??

Üst Alt