STSL 14/15 H:16 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Ocak - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:16 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Ocak

Bu forumda beşiktaş ve fener hülog larını acil temizlemek lazım... Bu kadar futbol cahili futbol fakiri taraftar grubumuz olmamıştı hiç... Büyük oyuncunuz Demba ba leş topçumuz!! Semih tarafından sahadan silindi gitti. Beğenmediğiniz umut oynadığı süre boyunca sahada basmadık yer bırakmadı burakta aynı şekilde ama siz yok apaçhi gokhan iyidir yok oguzhan manyak topçudur gibi FM mantığı zırvalarla burada yorum yapmatınız ve ARTIK YETER Galatasaray futbolcusuna hakeret etmeyi bırakın Hocanıza Takımınıza saygı duyun! Duymuyorsanız gidin kuş cinsi TAKIM tutun!...

çok haklısınız ama nerede o günler. don kişot gibi savundum dediklerinizi aylardır. :) malesef birşey değişmedi

Slm

Galibiyet sart oglu sart.

Ama yenerler bizi maalesef. 3-1

bjk yılların acısını cikarir

ilerde umut-burak ikilisi ile çıkıp snijederi kanata alırsa beşiktaş ilk kez farklı bir skorla kazanır maçı.

Cift forvet oynarsak da Besiktas orta sahada bizi ezer

Berabere kalırsak sevinelim

Semih oynarsa fark yeriz hayal kurmaya gerek yok.

Sürpriz beklemeyin beyler. Defans Semih-Chedjou.

Bu daha manalı :D :D

28509.jpg

Albayrak açıkladı tüm futbolcular alacağım yoktur imzası atmış , artık filanca fifaya gidiyor manşetleri görmeyiz bir süre medyada ;)
demek ki futbolcularımız mutlu .

Konyada maçtaydım zor bela 2-1 yendikten sonra, şampiyon beşiktaş diye kendinden geçen bjklileri görmüştüm ve işte o an haftaya şunlara bi çakalım diye içim içimi yedi. Şu anda kimi bulduysam çok pis dalga geçiyorum :D

seyirci anlamında avantajlı olurlardı abi ama saha koşullarından dolayı yenilmediler bence hiç derbi kazanamamış bir bilic var bu tesadüf değil
40K Yetişkin karganın önünde bugünkü kadar kolay olmazdı , tabiki saha bahanesi olamaz ama Ali Dürüst bence ne kadar önemli ve akıllı bir adam olduğunu birkez daha gösterdi bence ,

Üst Alt