STSL 14/15 H:16 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Ocak - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:16 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Ocak

Burağa acıyorum ya adam son dakikalarda taaaaa ebesinin dininden aldı topu gol yaptı ama kimse değinmemiş gole yemin ederim dembaba atsa 1hafta dillerden düşmezdi adam ne yapsa sevdiremiyo kendini üvey evlat gibi

B6iEmh0IgAM88Nc.jpg

B6iERaYIEAAaFDu.jpg

B6h9xCHCQAEYjfn.jpg

Birtek ben mi düşünüyorum bilmiyorum ama Veli Kavlak'ın ilk yarı 2 tane sarıkart pozisyonu olduğunu düşünüyorum. 1.si el pozisyonu bariz kasti ve sarı kart. 2. pozisyon ile Sneijderin elinden çektiği pozisyon yine sarı kart. Yani güntekin onay :)

sene 2015 hala futboldaki tek önemli olayın diziliş yada kadro olduğunu sananlar var.
keşke mümkün olsa da sen ömrünün geri kalanında paralel evrende prandelli'li galatasaray'ı seyretsen
Gençlerbirliği maçını seyretsen yeter. ayakta uyuyup golü yediren Semih değil miydi, ortayı yaptıran telles değilmiydi. Geçen seneden beri en çok golü Telles'in kanadından yemiyor muyuz. o gol bizi liderlikten etti, sezon sonu belki de şampiyonluktan edecek. Prandelli gitti artık kanatlı futbol oynarız dedik yine aynı; kanat olmayan hamit, emre çolak, sneijder yine kanatta oynuyor. Kanatlar yine çalışmıyor. Bahsettiğim buydu, anlamaya zahmet buyursaydın anlardın. (Senin belki yaşın yetmez Hamza hocayı taa futbolculuğundan beri de çok severim ama bu konuda hata yapıyor, bu kadar basit) Madem sadece diziliş çok önemli değil sneijder stoper oynasın, muslera sağaçık burak sağbek... madem sadece kadro
önemli değil yiğit gökoğlan ve engin baytar'la başlıyalım

Üst Alt