STSL 14/15 H:16 | Fenerbahçe 2-0 İstanbul Başakşehir | MS | 3 Ocak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:16 | Fenerbahçe 2-0 İstanbul Başakşehir | MS | 3 Ocak

------------Volkan----------
Gönül-Bekir-Egemen-Caner
-------Topal-Meireles------
Kuyt-------Emre-------Alper
-------------Sow-------------

Emenike,Diego ve Kadlec yedek.

-------------Volkan-----------
Uğur-Epureanu-Yalçın-Ferhat
--------Mahmut---Rotman-----
Visca-------Mossoro-----Doka
--------------Semih-------------

''Bu maçta kesin şike olur, falanca takım filanca takıma yatar vs'' denen maçlarda çoğunlukla beklentilerin tersi çıkar, yatacağı söylenen takım çıkar çatır çatır oynar ve maçı alır. Bunu, ezeli rakip taraftarlarının geneli için, objektif olarak söylüyorum...Öyle bir maç olması temennisiyle...

Yani Murhan ne diyecek bakalım,benim düşüncemi soracak olursan minimum 1 ay,maksat değişiklik olsun. :)

Gerçi o moderatör böyle bir şey de var değil mi.

Eurovision yarışmaları olmasa ben girerdim 2 aylığına.Fener'e güvenemiyorum.3 defa son dakikada şampiyonluk kaybetmiş bir takım sonuçta belli olmaz.:)

''Bu maçta kesin şike olur, falanca takım filanca takıma yatar vs'' denen maçlarda çoğunlukla beklentilerin tersi çıkar, yatacağı söylenen takım çıkar çatır çatır oynar ve maçı alır. Bunu, ezeli rakip taraftarlarının geneli için, objektif olarak söylüyorum...Öyle bir maç olması temennisiyle...

2 sene önce Gençlerbirliği-Fener maçından önce neler demiştik Cavcav ve kaleci Ramazan için.Sonra Gençler 2-0 aldı.Umarım yine öyle olur.

B6cA_GVCYAAg-Q8.jpg

Bu sene tribünleri dolduracakları tek maç bizim maç olur.Malum bize ayrı bir bileniyorlar.

İlk yarının son maçında MHK puan vermez. Ne yapar eder maçı kazanır. Yan, orta ve kale oyuncuları acayip formdalar.

GT-I9300 Tapatalk

Eurovision yarışmaları olmasa ben girerdim 2 aylığına.Fener'e güvenemiyorum.3 defa son dakikada şampiyonluk kaybetmiş bir takım sonuçta belli olmaz.:)

2 sene önce Gençlerbirliği-Fener maçından önce neler demiştik Cavcav ve kaleci Ramazan için.Sonra Gençler 2-0 aldı.Umarım yine öyle olur.

Beraberlik de senin,düşün bence. :D

İkincinin sebebi ise,objektif düşünemiyoruz.Bunların Fener'le arasındaki ilişki çıkar ilişkisinden ibaret.Öyle çok sevdiklerinden falan değil.Çıkarları ters düştü mü bir anda Galatasaraylı da oluverir Cavcav.

Beraberlik de senin,düşün bence. :D

İkincinin sebebi ise,objektif düşünemiyoruz.Bunların Fener'le arasındaki ilişki çıkar ilişkisinden ibaret.Öyle çok sevdiklerinden falan değil.Çıkarları ters düştü mü bir anda Galatasaraylı da oluverir Cavcav.

Yok yok girmeyeceğim iddaaya :D 2. dediğine kısmen katılıyorum,bazen fazla paranoyak olabiliyoruz ama bunun sebebi sadece biz değiliz.Bu sene o kadar penaltı ve kaleci hatası oldu ki Fener galibiyetinden başka bir şey düşünemiyoruz maalesef.

Fırat İstanbul'da ezilmeyen nadir hakemlerden bana göre.Uydurma penaltı olacağını zannetmiyorum.Normal şartlarda Fener bu maçta puan kaybeder.Bakalım neler olacak?

Biz dolduramadık,bunların da dolduracağını sanmam.En azından yenersek olay çıkmayacağı garanti gibi bir şey.Tabi ki her sene olduğu gibi bu sene de yenemeyeceğiz ama.

20.000 falan olursa şansımız var bence.

Üst Alt