STSL 14/15 H:17 | Galatasaray 2-0 Çaykur Rizespor | M.S | 25 Ocak - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:17 | Galatasaray 2-0 Çaykur Rizespor | M.S | 25 Ocak

Muslera
Sabri EmreCan H.Balta Telles
Hamit Melo Selcuk Emre
Sneijder
Umut

Bu tarz bir kadroyla filan çıkabilir. Takımdaki kanatlar rezalet, bana kalırsa sevmesem de 4-4-2 yi bozmamalı bu maç.
Hamza Hamzaoğlu geldiğinden beri ilk defa minik kriz yasayan bir kadroyu önemli bir maça çıkartacak. Bakalım yapabildikleri neler olucak.

adamlarin bir forveti afrika kupasinda iyiki.
rizeyi icerde yenemiyorsa bir sekilde zaten sampionlugu hak etmedin arkadas.

beklentim

muslera//sabri-emrecan-hakan-telles//selçuk-melo//sinan-sneijder-emre ç//pandev

olacak olan

muslera//sabri-melo-hakan-telles//selçuk-hamit//bruma-sneijder-emre ç//umut

Bircok eksigimiz var, ama bir Melo gercegi var ki, unutmamak gerekir.

Melo´nun oynamadigi maclarin cogunda puan kaybettik biz. Melo´yu ortasahadan alip stopere cekmek sadece zarar verir.

Stopere kimi koyuyorsan koy, ama Melo´yu yerinde oynat.

efsane olmak varken kestane olmayı seçenlerden bu yönetim 5 6 m euro harcayacaktın o sana sezon sonu 50 60 milyon euro olarak geri dönecekti küçük düşündüler 4.yıldızı yaktılar 3 nokta transferle ipi göğüslerdik 5 ay sonra

Valla bugünkü (daha doğrusu dünkü) rezaleti bir kenara bırakıyorum ama ligde iç sahada yapılacak her maç kazanılmalı. Bunun bahanesi falan yok.

1841.jpg

ben akıllı bir td bulamayacağımızı düşünüyorum taaaki takımın başındakiler ölene kadar.ya nasıl tercihler yapıolar aklım şaşıyo nerde mal oyuncu var bizde yaşlı hasta sakat beceriksiz birde göz göre göre oynatıyolar.sebep belli gerçi niye bunu oynattında yenildin diye hesap sorulacak hesap vermemek için kimsede tdlik yapmıyo.bakalım rize maçında hangi dangalaklar top koşturacak.

Son düzenleme:
Üst Alt