STSL 14/15 H:17 | Kasımpaşa 0-3 Fenerbahçe | M.S | 24 Ocak - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:17 | Kasımpaşa 0-3 Fenerbahçe | M.S | 24 Ocak

Fener'in deplasmanlara gel.Aykutlu Konya,Son 3-4 senedir Fener'den tek puan alamayan Antep,Serkan'lı Rize,Volkan ve Semih'li Başakşehir,Korcan'lı Sivas.

Karabük biraz da Gençlerbirliği dışında zorlu deplasmanları yok.Fener'in içeride puan kaybetme ihtimali daha yüksek.

aykut ankaraspordayken puan almıştı bunlardan şampiyon olmuştuk

fenerin fiksturu fikstur degil ikinci yari. Azizeye versen bu kadar iyi hazirlayamazdi. 18 macta gozu kapali 13 galibiyet alirlar. biz sampiyon olacaksak en az 14 maci almamiz lazim

İçerde puan kaybetmez bu hıyarlar

Beşiktaş deplasmanda bunlardan puan alabiliyor arada.Bursa şikeli sezonda 2.yarı tek puan kaybettikleri takım.Trabzon'da Ersun bilenirse 1 puan alabilir.Biz aynı şekilde puan alabiliriz.Ama bu 4 maçtan hiçbirinde sahadan mağlubiyetle ayrılacaklarını düşünmüyorum ben de.

aykut ankaraspordayken puan almıştı bunlardan şampiyon olmuştuk

Kezman'ın penaltı kaçırdığı maçı mı diyorsun?

Son düzenleme:
Bu volkan tam bir ayı. Karaktersiz yine küfür ediyor. Ama şikeciler ligi götürür gibi. Hemen hemen pozisyon vermediler. Bekleri çok kaliteli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Beşiktaş deplasmanda bunlardan puan alabiliyor arada.Bursa şikeli sezonda 2.yarı tek puan kaybettikleri takım.Trabzon'da Ersun bilenirse 1 puan alabilir.Biz aynı şekilde puan alabiliriz.Ama bu 4 maçtan hiçbirinde sahadan mağlubiyetle ayrılacaklarını düşünmüyorum ben de.

Hocam ayni sezonda hem trabzonu hem besiktasi hem de bizi kadikoyde en son ne zaman yenememisler bakmak lazim. Soyledigin seyin olma ihtimali yuzde 1 den az bence. yuzde 90 yazdigin 4 macin 3 unu kazanirlar.

Beşiktaş deplasmanda bunlardan puan alabiliyor arada.Bursa şikeli sezonda 2.yarı tek puan kaybettikleri takım.Trabzon'da Ersun bilenirse 1 puan alabilir.Biz aynı şekilde puan alabiliriz.Ama bu 4 maçtan hiçbirindesahadan mağlubiyetle ayrılacaklarını düşünmüyorum ben de.

feneri peki biz yenermiyiz ne dersin?

aynen 2-2 bitmişti

Hocam, tek Caner degilki, gercekci olursak Fener in kadro planlamasi bizden Cok daha iyi. Cogu oyunculari bizden daha kaliteli. Biz ise top suremiyen Umut la ve orta acmasini bilmeyen beklerle sampiyon olmaya calisiyoruz.

Cok daha kaliteli falan degil bence. tek artilari 2 bekleri. Bizde de extradan sneijder gibi oyuncu var sok havaya geciktirme parasini seni sampiyon yapsin ama nerde.

Üst Alt