STSL 14/15 H:19 | Eskişehirspor 1-2 Galatasaray | M.S | 9 Şubat - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:19 | Eskişehirspor 1-2 Galatasaray | M.S | 9 Şubat

Anadolu takımları bu ligde figuran.Kavga 3 İstanbul takımı arasında hakem sana 10,bana 12 puan hediye etti kavgası.İlk yarıda İstanbulda oynanan her 3 maçta da doğrandık.İkinci yarı başladı,film kaldığı yerden devam ediyor.Melonun sarısı tartışılır(kaldı ki Hakan Ünsal bile Melonun topa taban girişinin yeni kurallara göre rakibi sakatlama niyetiyle müdahale olduğu için net sarı olduğunu söyledi),2-1den sonra Lawalın yere düştüğü pozisyonun faulle alakası yok.Ama neredeyse tüm hakem yorumcularının dediği gibi Melonun Serdar Özkanın üzerine yattığı pozisyon 1.penaltı ve Meloya ikinci sarı kart.Tarıkın Morinin elini koltuğunun altına sıkıştırıp yere indirdiği pozisyon 2.penaltı.Umutun ve Mustafa Yumlunun ellerine çarpan topları geçelim.Şimdi hafta boyunca FB ve BJK,hakemin bu maçta GSı nasıl kayırdığını anlatacaklar.İki hafta sonra Eskişehir-BJK maçı var.O gün de hakemin BJK kazansın diye nasıl uğraştığını bu forumda okuruz.
Melonun pozisyonuna dışarda dediler
Morinin pozisyonunada bunun çalınması zor dediler.

Melonun pozisyonuna dışarda dediler
Morinin pozisyonunada bunun çalınması zor dediler.
Melonun pozisyonuna pekçok hakem penaltı dedi,dışarda başlayıp içerde devam ediyor.Kaldı ki hakem faulü bile vermedi,verse Melo oyundan atılacak.Morinin pozisyonunda penaltıyı görmediği için suçlayamam ama hakem kalktı GS lehine faul verdi,tam komedi.

ya beyler bu takimin hali neolacak ?

sizler ridvan midvan ugrasiyorsunuz . ama takim cok mu guzel oynuyor ? bir tane adam akilli organize bir atagimiz yok .

Melonun pozisyonunda disarida baslayip icerde bitecek bir durum yok, ne sacmaladiginin farkinda degil eskisehirli
Ayrica sari kart gordugu pozisyonun da faulle falan ilgisi yok

Melonun pozisyonunda disarida baslayip icerde bitecek bir durum yok, ne sacmaladiginin farkinda degil eskisehirli
Ayrica sari kart gordugu pozisyonun da faulle falan ilgisi yok
Yorumunuz üzerine ligtv maç özetlerinden pozisyona bir daha baktım,Melonun her iki eli de cezasahası içinde.Serdarın sağ ayağı da içerde.Serdar Tatlı,üçüne de penaltı diyor,Ahmet Çakar bu pozisyona penaltı diyor,Ali Aydın hakem iyi yönetti diyor.Ama en ilginci pozisyon net faul(içerde ya da dışarda) ve Melonun sarı kartı var,bu da ikinci sarıdan kırmızı demek.

Her ne kadar istediğimiz futbolu oynamasakta bu sahadan bu deplasmandan üç puanla dönmek çok çok önemliydi. Sonuçta yıllardır gol bile atamadığımız bir deplasman. Çok iyi oldu.

Açıkçası Prandelli döneminde bile hep bu sene şampiyon olacağımızı düşündüm. Sadece bir his bu. Bna şampiyon olacakmışız gibi geliyor inşallah da oluruz.

Maçta benim ve birçoklarının dikkatini çeken bir olay spikerlerin inanılmaz taraflı maç anlatmaları. Adamlar biz gol atınca üzüldüler resmen. Eskişehir attığında deli danalar gibi sevindiler. Maçı anlatanların birini biliyorum fanatik fenerli. Birkaç kere daha rastlamıştım 11-12 sezonunda son hafta taraftarımız Manisaya çıkarma yaptığında ne gerek var daha şampiyon belli değil süper final var diye zırvalamıştı. Zannedersem adı Mustafa İyi. Adamın sesi zaten berbat bir de taraflı olunca hiç çekilmiyor.

Yorumunuz üzerine ligtv maç özetlerinden pozisyona bir daha baktım,Melonun her iki eli de cezasahası içinde.Serdarın sağ ayağı da içerde.Serdar Tatlı,üçüne de penaltı diyor,Ahmet Çakar bu pozisyona penaltı diyor,Ali Aydın hakem iyi yönetti diyor.Ama en ilginci pozisyon net faul(içerde ya da dışarda) ve Melonun sarı kartı var,bu da ikinci sarıdan kırmızı demek.

varsayimlarla konusacaksak o zaman melonun ilk sari karti olmamasi gerektiginden bu pozisyonda gorecegi sari kart ilk sari karti olmali

iceride mi disarida mi konusunda da bence gayet acik bir sekilde disarida, serdar tatli yahut ahmet cakara gerek yok bu pozisyon hakkinda karar verebilmek icin

30k3ihl.jpg

Melo atılmalıydı deniyor. İlk yarı melo eskişehir orta sahalarından dayak yedi. Kartları nerede bunların söyleyemiyor arkadaş. İlk yarıdaki hatalı sarıyı ver meloya oyundan düşür onu ama eskişehirlileri görmezden gel.

bu kadroyla güzel futbol beklemeyin.bruma sürekli ilk 11de oynar,sinan gümüş ilk 11e girerse...o zaman heycan verici,güzel bi futbol bekleyebilirsiniz.

Bizim bence başka bir temel sorunumuz oyuna derinlik katacak oyuncu sayımızın az olması. Dikine savunma arkasına koşacak adam yok neredeyse. Dünkü 11'de Umut dışında sürekli topu ayağına isteyen oyuncular vardı.

Burak, Bruma başka oyuncu yok. Bruma o yüzden ne olursa olsun ilk 11'de başlamalı.

İyi oyun kötü oyun fark etmez şu aşamada, sanki diğerleri çok muhteşem oynuyo görüyoruz işte.

Şu eskişehir deplasmanı hep zor geçmiştir, bildim bileli 0-0 gidiyo hep.

Haftaya balıkesir'i arena'da rahat geçmemiz lazım, lider olabiliriz.

bizim taraftar çok mükemmelliyetçi.alıştım ben artık.anladık Türkiye'nin en büyük takımını tutuyonuz.ondan bu eda,tavır..ama işte kadro ortada.hamza hoca da formdan düştü,hakedenler hala oynamıyo.tabi ki futbol olmaz sahada.

daha halen penalti/ridvan olm siz vallaha billaha futbol cahilisiniz ..

ben diyom takim kotu gidiyor siz anca medyatik haberlerle ugrasiyorsunuz :38573:

İyi oyun kötü oyun fark etmez şu aşamada, sanki diğerleri çok muhteşem oynuyo görüyoruz işte.

Şu eskişehir deplasmanı hep zor geçmiştir, bildim bileli 0-0 gidiyo hep.

Haftaya balıkesir'i arena'da rahat geçmemiz lazım, lider olabiliriz.

Taraftardaki endişenin kaynağı şu ki biz her maç bu kadar şanslı olamayız. Bu şekilde oynamaya devam edersek bir yerde tokat yiyeceğiz acı şekilde, sonra toparlanamayacağız. Şu 2 maçta 0 puan almayı hak ettik, 4 puan aldık. Bu her zaman böyle gitmez. En azından ayağı yere basan, sağlam futbol oynamalıyız. İyi futbol bekleyen yok, ama Bursa'ya Eskişehir'e bu denli ezilmek hayra alamet değil. Bu oyun devam ederse, ligi en iyi ihtimalle üçüncü bitiririz

Bu fener medyasının bize ballı demesini anlamıyorum ligin ilk 10 haftasını penaltilarla kaleci hatalariyla götürdü

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizim bence başka bir temel sorunumuz oyuna derinlik katacak oyuncu sayımızın az olması. Dikine savunma arkasına koşacak adam yok neredeyse. Dünkü 11'de Umut dışında sürekli topu ayağına isteyen oyuncular vardı.

Burak, Bruma başka oyuncu yok. Bruma o yüzden ne olursa olsun ilk 11'de başlamalı.

bu kadroyla güzel futbol beklemeyin.bruma sürekli ilk 11de oynar,sinan gümüş ilk 11e girerse...o zaman heycan verici,güzel bi futbol bekleyebilirsiniz.

Bence de bizi taşıyacak oyuncular şu an için; Muslera-Chedju-Melo-Sneijder-Bruma-Sinan; bunlar her maç banko oynamalı..

Üst Alt