STSL 14/15 H:19 | Eskişehirspor 1-2 Galatasaray | M.S | 9 Şubat - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:19 | Eskişehirspor 1-2 Galatasaray | M.S | 9 Şubat

cedcu koray balta hepsini dövdü bizim maçta

bizde çok iş yapar bursada bile baya gol attı

bence sadece son vuruşlarda bazen ağır sıçıyor

süreatli olmasına gerek yok zaten
.
Süratlı olmasına gerek yokta adam efsane ağır çileden çıkarır.Bizim defansı Andrea Moritz'te dağıtıyor hatta 9 aydır oynamayan Emre Güral'da dağıttı.Ayrıca teknikte yok çok top eziyor.

Performansa göre yildiz verdi, tarikla musleraya ayni yildiz sayisi verdi seytan:

Muslera 2
Tarik 2
Chedjou 2
Balta 2
Telles 2
Yekta 1,5
Melo 2
Selcuk 2,5
Emre 2
Sneijder 1,5
Umut 3

Yaptigi degerlendirmeye bak allasen:

Bence muslera gole ragmen cok iyiydi ve sneijder yine gollük asistler yapti, capsiz umut harcadi...

Çok normal adamlar sneijderin 2 gol attığı fener maçından sonra goller dışında sahada yoktu muhabbeti çıkarmışlardı daha kötüsü hala bu adamı dinleyip inanlar var.

2 haftada çok kötü futbola rağmen 4 puan aldık. Kendimizi toparlarsak şampiyonluğun en ciddi adayı oluruz. Bu takıma devre arası forvet almayan, en kötü yerli bir forvet almayan yöneticiler takıma net ihanet etmiştir.

16330_894410040617692_5726966232457033410_n.jpg

Time to dönüş

Ben bu takımın genetiğini biraz biliyorsam bu takım bu sene şampiyon olur.

Şampiyon olamayacağımız seneler o top bu maçlarda girmek bilmez o kaleye.

Geçen hafta Bursa maçında 88. de altın 1 puan, bu hafta 87. de altın 3 puan.

Sene başından beri Fenerbahçe, Karabük ve Kasımpaşa maçlarında son dakika golleri. :)

O top bu kadar girmek istiyorsa tamamdır bu iş.

caner sol açık oyuncusuyken terimin sol beke monte etmesiyle sol bek oldu takıma verdigi katkılar ortada kanat oynarken bukadar iyi degildi

caner defansta çokmu iyi sanki bence vasat

riera kanat adamıyken mecburiyetten bek oldu gayette iyi oynadı

yani olcanda eger kendide inat yaparsa sol bek olur gayette iyi olur.(göbegide eritirse)

Ulan isten geldim,skoru görmeyim diye foruma girmedim agiz tadiyla digiplayden tekrarini izleyecektim ama Allahsizlarin sistemi dakika basi takiliyor ya da rezil bir kalitede gösteriyor.Aldigim yemek dahi burnumdan geldi.Topunuzun Allah belasini versin.

son 10 yılda süper final senesi hariç çok iyi top oynayan bi Gs görüyodunuz da bu futbolla,bu hocayla olmazmış.bu kadroyla iyi futbol bekliyor musunuz gerçekten de ,3puanı almış takım dalgana bak.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt