STSL 14/15 H:19 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | M.S | 7 Şubat - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:19 | Fenerbahçe 0-0 Trabzonspor | M.S | 7 Şubat

Kimden bahsettiğini söylemesen burak yılmazdan bahsediyorsun zannederdim...Söylediklerin çok doğru ben buradan başka bir yere değineceğim...

Burakın da son vuruşları kötü,oyun aklı hiç yok,tekniği zayıf ama emenikeden farkı arkasında medya desteği var.Medyadaki abileri hiç gündeme getirmez bunları ve bizde bu sayede kendisini ''kral'' olarak biliriz.Mesela bu maçta emenikenin kaçırdıklarını burak kaçırsa eminim ''ama kral çok pozisyon giriyor'' diye övülürdü.Şimdi emenikenin kaçırdığı bu kadar pozisyondan ''sonra ama emenike çok pozisyona girdi'' diye savunsam kendisini çok saçma gelir herkese... işte bu yüzden kıralı her şekilde savunan arkadaşlar anlasınlar artık bazen sınırları zorladıklarını...

Artı emenike hakikaten topla çok hızlı..Tek forvet değil de sürekli kanat olarak kullanılsa çok çok etkili olur bu ligde.Forvette oyun aklı olmadığı için kaybolup gidiyor...Yani emenike en azından kanatta baya bi etkili ama burak efendi orada da kendini mahvetti...

Yani fener taraftarı ve özellikle fener medyası emenike gibi bir adamı uzun süre tek forvet olarak barındırmaz farkındalar zaten..Saçma sapan argümanlarla savunmazlar..Emenikenin daha da kötü versiyonu olanını da uzun süre bizde kalsın diye överler de överler akla hayale gelmeyecek şeylerle...Uzun lafın kısası bizim derdimiz çok daha büyük...

Buraka karsı özel nefretin varsa orasını bilemem fakat,Burakın son vuruşları kötü filan değil.Emenikeyle mukayese edilmeyecek kadar iyi hemde.Bu macta emenikenin altıpastan komedi bir vurusla kacırdıgı gol pozuzyonunu Burak kesin atardı.Hatta muslera yı koy o bile atardı. Son dakkada sowun 1 metreden dısarı attıgınıda cok rahat atardı.Ben Burakı savunmuyorum fakat ondan daha kötü bir oyuncuyu sırf Burakı karalamak için iyi gibi gösterme olayına karsıyım.Forvet olarak bakarsan Emenikeden daha iyi bir forvet Burak.Bu senede eminim 20 gol un üzerine cıkacaktır.Emenike 3 yılda o sayıya ulaşabilir belki.

Hakem ts'nin önünu kesti

Ts'lilerin en basit hareketine sari kart cikarlen, fenevlilerin kendilerini ceza sahasinda yere atmalarina ragmen kart veremedi

Ts'de sari gormeyen topcu kalmamisti

Eğer bjk ve bursada hakem hatası olmazsa kadıköyden puan alır ama bu şerefsizler bir daha düzgün maç yöneten hakeme katlanamazlar, bundan sonra penaltılar başlar artık

yarı sahaya cekilip top yekün defans yapmak cözüm degil. 80'den sonra 3 tane penaltıdan net posizyonları var, 1'ini atsalar mac gitti.

bizde ts gibi yarısahaya cekilirsek rahatca yenerler ve sampiyonluk bizim icin biter.

yarı sahaya cekilip top yekün defans yapmak cözüm degil. 80'den sonra 3 tane penaltıdan net posizyonları var, 1'ini atsalar mac gitti.

bizde ts gibi yarısahaya cekilirsek rahatca yenerler ve sampiyonluk bizim icin biter.

böyle bir şey asla olmaz, olmayacaktır. onlar ts biz Galatasarayız, arada çok büyük bir vizyon farkı var. hatırla üstünden kaç sezon geçti daha çok olmadı barosun kadıköyde son dakikada direğe vurduğu pozisyon var kalenin içinde. o gol olsa kadıköydeki yılların verdiği üstünlükleri bitmiş olacaktı.

Hakan Arikanin da hakkini yememek lazim derim Onur.

Kesinlikle ama ben burada ersunun abartilmasina karsiyim. Bizi 3-0 yendikleri macta cok bariz bir kac oyuncu takimi sabote etti. Dunku macta ise yuzde yuzluk 5 tane pozisyonunu sayarim sikecilerin. Trabzonun da ayrica defans haric ligin ortalamasinin bayagi uzerinde kadrosu.

Karaktersizlikle ne alakasi var yav böyle sacma bi kural varken takimin yarari adina böyle bir seyi kullanmasi gayet dogal. Bizimkilerin kullanmamasi sacmalik

~tap

Kesinlikle ama ben burada ersunun abartilmasina karsiyim. Bizi 3-0 yendikleri macta cok bariz bir kac oyuncu takimi sabote etti. Dunku macta ise yuzde yuzluk 5 tane pozisyonunu sayarim sikecilerin. Trabzonun da ayrica defans haric ligin ortalamasinin bayagi uzerinde kadrosu.

Ersun kocaman bir balon, Feneri gecen sene nasil sampiyon yapti biliyoruz. Aziz olmasa o takim nah sampiyon olurdu.

Su saçma kupa lig kart sistemi değiştirmeli artık. 4 sarıyı ligde çekiyor cezasını. Ama kırmızı oldu mu kupa maçında çekebiliyor böyle saçmalık mı olur

Üst Alt