STSL 14/15 H:2 | Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor | M.S | 15 Eylül - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:2 | Beşiktaş 1-1 Çaykur Rizespor | M.S | 15 Eylül

Süleyman seba sezonu da yine tff nin ayrı bi saçmalığı. Haksız rekabete yol açıyorlar ve bir takımı motive ediyorlar.

Süleyman seba sezonu da yine tff nin ayrı bi saçmalığı. Haksız rekabete yol açıyorlar ve bir takımı motive ediyorlar.
Ya Beşiktaş motive olsa ne olacak olmasa ne olacak.

Her hafta en az bir gazi veren bir takımdan bahsediyoruz.

Bunlar yine ilk 3-4 hafta kazanır herkes korkar BJK şampiyon olacak diye ama sonra yine bocalarlar.

I am the one who knocks!

Beşiktaş şampiyon felan olamaz Trabzon'a bile şans verilebilir ancak Beşiktaş bu sene şampiyon filan olamaz aha da yazdım buraya.İnanmıyorsanız 5. günün şafağında doğuya bakın.(Kusura bakmayın yine aşırı dozda yüzüklerin efendisine maruz kaldım.)

Kweuke, Holoşko(İlker YASİN' in kulakları çınlasın.) ve LuaLua fark yaratmazsa Rize puan çıkaramaz.

GT-I9300 Tapatalk

Son düzenleme:
bbbööööjööökööö kkkooozooonnnooooorrr

çünkü rakip takım td. şifo mehmet
muhtemelen bizim maça köpek gibi asılırlar

Oha Lua Lua,Holosko ve bitirici Kweuke.

Bu Kweuke bizde bile oynardı bence.İlerde iyi top tutuyor güçlü bir forvet.

Besiktas'in rahat kazanacagini düsünüyorum. Oguzhan cezali, Sosa sakat. Kadro olarak 4-4-2 bekliyorum.

Tolga
Ismail Franco Ersan Motta
Gökhan Atiba Veli Olcay
Cenk Mustafa

Yedekler: Cenk, Serdar, Sivok, Necip, Ugur, Kerim, Ba

Bilic tahmin ettigim kadroyu yazmis tahtaya. Sadece yedekte Ba yok, Atinc Nukan yokluktan 18'e girmis. Yedekte sadece Kerim Frei var, mac beklenmedik sekilde SIKINTIYA girerse hamle gücü zayif.

Üst Alt