STSL 14/15 H:20 | Galatasaray 3-1 Balıkesirspor | M.S | 16 Şubat - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:20 | Galatasaray 3-1 Balıkesirspor | M.S | 16 Şubat

Gol yemeyi bekleyen hocalari hic sevmem. Kesinlikle rezaletti ikinci devre. Hoca agirligini koyup ikinci devreyi ayni ciddiyetle oynatacak ama kendisi de lakayt davrandi Umut'u alarak maci bitirdi

Melo cikti takim dagildi aga ben bunu gordum hele ki kenardan giren oyuncular umut emre bunlar mi buyuk GS'in oyunculari gorduk 10 kisi balikesire

Maç öncesi Balıkesir'in yetersizliğinden dolayı gol yemeden kazanırız diyordum ki Galatasaray futbolcuları laubaliliklerinden dolayı beni yanılttıkları için teşekkür ediyorum kendilerine.Devam böyle Balıkesir'e bile 10 kişi pozisyon verip gol yemeye.

Rakibin 10 kişi klmasını ve bu sürede gol yememize çok takılmamak lazım. Oyuncularımız laubali bir şekilde oynamaya başladı ama zaten hocamız laubali bir şekilde oyuncu değişikliği yapmış oyuncuları hor görmemek lazım. Melo çıkıp yerine Umut girmesinin ne mantığı var?

Şu maçta skor yapmışım oyunu koparmışım havasına giriyorsan Sinan gibi yada hala bir umut içeren Pandevi alsana be hoca.

Birde Melo çıkıyorsa yerine girecek 2 oyuncu var Hamit yada Yekta, fantazi yapmanın anlamı ne?

Üst Alt