STSL 14/15 H:24 | Beşiktaş J.K 5-1 Kayseri Erciyesspor | M.S | 15 Mart - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:24 | Beşiktaş J.K 5-1 Kayseri Erciyesspor | M.S | 15 Mart

Aramızda öyle insanlar varki onların söylemlerine karşı takıma daha çok inanıyorum. (halbuki sezon başından beri hiç şampiyonluk şarkılarıda söylemedim)

Daha köprünün altından çok sular akar diye boşuna demedik burda negatif enerji vermeyin insanlara

Şu an liderliğin gitmesi önemli değil, çok daha önemli şeyler gitti.
Bir kere adamlar morallendi sayemizde.
Onlar morallenirken bizim takım oyundan düşebilir kolaylıkla.
2 hafta önceki psikolojik üstünlüğümüzü çok kötü verdik.
Yoksa bu hafta sonunda puan farkı max 2 liderle, o kadar da önemli değil.

1. si şu bizim için lig bitti diyenlere ayar oluyorum liderin sadece 1 puan gerisine düştük haftaya derbide tekrar yerimizi alırız
2. si demba ba olmasada töreyi kesinlikle almalıyız 23 yaşında çocuk resmen estiriyo şu an ligin tartışmasız en iyi kanat oyuncusu

Ayrıca Olcay Şahan'ın kendini yere atmasına sarı kart değil penaltı veren hakemi de alkışlıyorum.İLk golden önce de faul olduğu söyleniyo.Şu sahtekar Olcay Şahan'ı görüyoruz ligte gol atıyo Avrupa'ya gelince bişey yok.Türkiye liginin ne kadar kalitesiz olduğunu gösteren adamdır Olcay Şahan.

Tahminlerim 4 hafta içinde liderliği geri alabiliriz, ama aptalca hatalar yapmazsak. 3/3 9 puan almamız lazım, zor bir fikstür var.

Galatasaray 2-2 Başakşehir
Beşiktaş 3-0 Erciyes
Gençlerbirliği-Fenerbahçe

Kasımpaşa-Galatasaray
Fenerbahçe-Beşiktaş

Rize-Fenerbahçe
Galatasaray-Karabük
Beşiktaş-Başakşehir

Kasımpaşa-Beşiktaş
Trabzon-Galatasaray
Fenerbahçe-Bursa

fenevli köpeklerin şampiyon olmasındansa kargaların şampiyon olmasını isterim..ah hamza bey ah ne hallere düşürdün.2 hafta önce şampiyonluk hesabı yaparken şimdi 3.yüz..

Tahminlerim 4 hafta içinde liderliği geri alabiliriz, ama aptalca hatalar yapmazsak. 3/3 9 puan almamız lazım, zor bir fikstür var.

Beşiktaş 3-0 Erciyes

Kasımpaşa-Galatasaray
Fenerbahçe-Beşiktaş

Rize-Fenerbahçe
Galatasaray-Karabük
Beşiktaş-Başakşehir

Kasımpaşa-Beşiktaş
Trabzon-Galatasaray
Fenerbahçe-Bursa

Önümüzdeki 3 hafta ligin kaderini çizebilir. Özellikle bizim açımızdan.

akşam 2-0ın rahatlığına güvenip hızlı atağa çıkacakken geriye pas veren beceriksizleri düşününce kafayı yiyorum ulan atsana 3ü 4ü şunlar gibi...

Beşiktaş 3-0 Erciyes

Kasımpaşa-Galatasaray
Fenerbahçe-Beşiktaş

Rize-Fenerbahçe
Galatasaray-Karabük
Beşiktaş-Başakşehir

Kasımpaşa-Beşiktaş
Trabzon-Galatasaray
Fenerbahçe-Bursa

sweet dreams.

o fırsat 1 kere gelir geldi ve gitti.

kendi sahasında 2-0dan maç veren takım şampiyonluğu bırak 3. zor olur.

Üst Alt