STSL 14/15 H:24 | Beşiktaş J.K 5-1 Kayseri Erciyesspor | M.S | 15 Mart - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:24 | Beşiktaş J.K 5-1 Kayseri Erciyesspor | M.S | 15 Mart

Beşiktaş bu hafta kazansın ki haftaya daha iyi çıksınlar fener maçına.Nasılsa puan kaybedecekler orda en azından zorlarlar.Fenerbahçe'nin bu akşam muhakkak puan kaybetmesi lazım yoksa işimiz çok zor ki zaten Kasımpaşa hem t.direktör değişikliğiyle daha hırslı olacak hem de deplasman maçlarında saçmaladığımızı düşününce.Şampiyonluk istiyolarsa şu 3 haftada 9 puan almak lazım.Tabi fenerin de puan kaybetmesi gerekli.

la bunlara bakmayın,fener 3-0 gibi net skorla yener bjkyi,önemli olan fenerin puan kaybetmesi bugün ya da ileride,bjk muhakkak anadolu takımlarına takılır,haftaya k.paşa'yı yenersek yine 1 puan geride potadayız

Beşiktaş illa takılır diyorsunuz ama fener bence daha cok takılır beşiktaş iyi pres yapıyor ama

Şu maçta 80 e kadar gol atarsa erciyes 3-3 olur diyeyim ben :D

valla kardeşim o kadar tiksiniyorum ki bjkden ligden kim düşsün deseler bjk derim.
Bende günahım kadar sevmem, anlıyorum seni, açık ara en ezik camia, kulüp bunlar, ele avuca gelir bir başarıları olmamalarına rağmen en büyük takımız havalarındalar ayar oluyorum ama FB'nin 4.yıldızı takmasını ve kutlamarını göreceğime bu eziklerin şampiyonluğunu görürüm daha iyi benim için.

Üst Alt