STSL 14/15 H:25 | Kasımpaşa 2-3 Galatasaray | M.S | 21 Mart - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:25 | Kasımpaşa 2-3 Galatasaray | M.S | 21 Mart

yorumsuz bir ekran görüntüsü koyuyorum sizlere. yorum sizlerin
Ads_z.jpg

derbi beraber biterse bjk lider kapatıyor haftayı. ikli averaj iki maçta oynanmışsa devreye giriyor. bjk nin genel averajı şuan daha iyi ne yazıkki .

O değilde hamitin sözleşmesi sene sonu bitiyor. 2,9 milyon euro alıyordu birde bu adam. acaba önümüzdeki sene için yenilencekmi çok merak ediyorum. cüzi bir miktara uzatma yapılır heralde. aynı para sittin sene verilmez.

derbi beraber biterse bjk lider kapatıyor haftayı. ikli averaj iki maçta oynanmışsa devreye giriyor. bjk nin genel averajı şuan daha iyi ne yazıkki .

O değilde hamitin sözleşmesi sene sonu bitiyor. 2,9 milyon euro alıyordu birde bu adam. acaba önümüzdeki sene için yenilencekmi çok merak ediyorum. cüzi bir miktara uzatma yapılır heralde. aynı para sittin sene verilmez.
1.5 milyon euro 2 yillik bi sozlesme yapilabilir

Hamit'in sözleşmesi 30 Haziran 2016'ya kadar.

gecen hafta 2-0'den 2-2 olunca hersey normal $ike felan yok veya bize her macta Mustafa Sarp, Stancu, Sercan, Hasan Kabze, Mehmet Batdal gol atincada sorun yok veysele gelince $ike sanki kendi kalesine 3 gol atmis! ilk yari 2-0ken antu sevincten yikiliyordu bosverin ha ha deyip gecininiz bizide kendi durumlerine dusurmek icin herseyi yaparlar hic sasirmamak lazim biz tek basimize temiz kalinca bjk ve fenerliler kuduruyor dogal olarak 3 temmuz surecinden dolayi..

Beyler şu maçı fener oynasaydı gerçekten çoğunuz şike derdiniz bence. Bence şike ortada yok Kasımpaşa zaten dağınık 5 bile yiyebilirler 1 yarıda. Ama öndeyken acayip kontra yemeler falan milletin asabını bozan sanırım. Şota gitmesi ile olacak iş değildi bu futbolcular çok laubali bu takımın. Bu arada Muslera'ya eleştiriler var nasıl gülsem bilemedim. Maçı alan adamdı bence o kafa şutunu çıkarmak inanılmaz zor. Hem darbeli hem yakından vurdu sağlam refleks gerektirir.

Beyler şu maçı fener oynasaydı gerçekten çoğunuz şike derdiniz bence. Bence şike ortada yok Kasımpaşa zaten dağınık 5 bile yiyebilirler 1 yarıda. Ama öndeyken acayip kontra yemeler falan milletin asabını bozan sanırım. Şota gitmesi ile olacak iş değildi bu futbolcular çok laubali bu takımın. Bu arada Muslera'ya eleştiriler var nasıl gülsem bilemedim. Maçı alan adamdı bence o kafa şutunu çıkarmak inanılmaz zor. Hem darbeli hem yakından vurdu sağlam refleks gerektirir.
fener maçıda olsa şike demezdim ben, diyen maçı izlememiştir.
bu takım lig sonuncusundan 5 tane yedi şaşılacak bir durum yok

zaten ilk yarı 2 yasinle 1 umutla 2 sneijderle gole yaklaştığımız anlar var.

Bizim bu sağ kenarın işlememesinin sebebi Sneijder değil mi ? en sevdiğim oyuncu ama hep soldan oynuyor Yasinle.Bu maç için çok normal hem maden gibi yer buldular hemde sağda Umut vardı ama diğer maçlarda da aynısı oluyor.Hocanın uyarması gerekmez mi ?

Muslera ya laf atan carpilir. Unuttunuz herhalde Mondi den sonra o rezil kalemizde kalecisiz oynadigimiz seneleri.

Böyle özel kalecileri zarzor buluyoruz, degerini bilin lan. Insallah futbolu bizde birakir.

Üst Alt