STSL 14/15 H:25 | Kasımpaşa 2-3 Galatasaray | M.S | 21 Mart - Sayfa 113 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:25 | Kasımpaşa 2-3 Galatasaray | M.S | 21 Mart

su yasin ve brumayi bozmasaydi fener macinda su anda sampiyonluk yarisinda büyük adim atmistik.
neyse buda iyidir. yasin sol tarafta ne olduysa sag tarafta bruma olabilir.
sagli solu gidebiliriz ama iste ila bir günah kecisi bulunacak oda bruma oldu.
oysaki onuda kazansak kanatlardan full gidecegiz.

Velev ki şike yaptık nolacak küme mi düşüreceksiniz veya puan mı sileceksiniz?Ne olacağını söyleyim play-off sistemi gelecek malum siz şike yaptığınızda olan buydu.Boşa ağlamayın.

İlk yarı çok üzüldüm kızdım demoralize oldm. İkinci yarı müthiş bir dönüş oldu.Hayal kırıklığıyla geçen sezonun sonunda bayram var inşallah...

İşimizi sürekli şansa bırakıyoruz. Hal böyle iken şampiyonluk da şansa bağlı maalesef. Oysa biraz akıllı olsak çok rahat şampiyon olabiliriz, rakipler çok berbat çünkü.

1108848.jpg

üst resim 42 ile 100. sayfalar arasındaki arkadaşlar
alttakide 100'den sonrası yine aynı arkadaşlar:D

Son düzenleme:
Sallayanlardan biride bendim.
Ama abi kasımpaşaya karşıda bukadar önemli haftada 2 gol yemek baya koyuyor, hemde geçen hafta 2-0dan maç verdiğimizi hatırlarsak.

Varsın olsun bana kapak olsun.

Bu futbolla şampiyonluk çok uzak. Hatalarımızdan 25 haftadır ders çıkarmıyoruz ilerleyen haftalarda fazla değişiklik olacağını düşünmüyorum.

maç öncesi saygı duruşu esnasında tribündeki ışid'çileri başka farkeden oldu mu?Malum kişinin stadında normal gerçi.. Büyük ihtimalle maaşlı militan arkadaşlar..

Kaldı 9 iyi oyun filan oynamıyoruz ama inanın umrumda değil geçici yönetim kısa süreli hoca semih melo burak uzun süre yoktu hoca desen yarıda gelmiş kendi aldığı 1 tane adam yok prandelli gittiği hafta 25 . Hafta lider olacağız deseler millet k... La gülerdi hoca sadece karıköyde son 8 dk da almış mağlubiyeti başka yenen yok yanlışları tabi var ama şu durumlarlardaysak da hakaten şükür etmek lazım adımız hıdır elimizden gelen budur !!!

Üst Alt