STSL 14/15 H:25 | Kasımpaşa 2-3 Galatasaray | M.S | 21 Mart - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:25 | Kasımpaşa 2-3 Galatasaray | M.S | 21 Mart

su yasin ve brumayi bozmasaydi fener macinda su anda sampiyonluk yarisinda büyük adim atmistik.
neyse buda iyidir. yasin sol tarafta ne olduysa sag tarafta bruma olabilir.
sagli solu gidebiliriz ama iste ila bir günah kecisi bulunacak oda bruma oldu.
oysaki onuda kazansak kanatlardan full gidecegiz.
Bruma solda yasin sağda olsa bruma yıldızlaşacaktı muhtemelen. bunda sneijder'in oyun stilinin büyük önemi var. sol acığa kimi koysan yıldızlaştırabilier sneijder. Bruma da orjinal olarak sol forvet zaten , sağda cok yalnız ve şaşkın kalıyor.

Bruma solda yasin sağda olsa bruma yıldızlaşacaktı muhtemelen. bunda sneijder'in oyun stilinin büyük önemi var. sol acığa kimi koysan yıldızlaştırabilier sneijder. Bruma da orjinal olarak sol forvet zaten , sağda cok yalnız ve şaşkın kalıyor.

Aynen öyle. Böyle düşünen bırtek ben varım sanıyordum.
Sneijder her nekadar santrafor arkası olsada, azıcık sola kayıp sol kanatla pas oyununu hem çok seviyor hem çok mükemmel oynuyor.
Arada birde içeri kat edip vuruşlarınıda yaptımı çok zevkli zaten.

CApfmWoU0AETvSQ.jpg

Dün hani o malum Adalete Fener Yak olaylarında üzerinde Galatasaray formasıyla katılıp " Omo Odolot oçon fonoro dostok voroyoroz" diyen "sözde" Galatasaraylılar vardı ya.

Sormak istiyorum onlara; Dün ki maçtan sonra "Galatasaray şike yaptı" diyen zibidiler türedi. Acaba bundan sonra onlara da destek verecek mi...

Ve hala o formayı üzerine giyecekler mi...

Giyerlerse hala kendileri Galatasaray'lı mı sayılacak...

İlk yarı bitince tek umudum
kasımpaşanın da bizim gibi tek devrede 3-5 gol yiyebilecek olmasıydı
Öylede oldu zaten
Başakşehir bize karşı 2-0 yapsaydı
İlk yarıdaki gibi 4-0 olabilirdi

Birde şu var Musleranın golden önce çıkardığı sonrasında direkten dönen top
O gol olsaydı zaten iş biterdi

Üst Alt