STSL 14/15 H:26 | Çaykur Rizespor 1-5 Fenerbahçe | M.S | 4 Nisan - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:26 | Çaykur Rizespor 1-5 Fenerbahçe | M.S | 4 Nisan

1-2 tane gol herzaman yenir şikeli maçlarda. şikeli sezondaki maçları hatırlayın fener hep farkı açardı sonra 1-2 tane yerdi. (bknz. sivas maçı)

Bu maçta puan kaybı beklemiyordum ben
eskişehir mersin bursa maçlarından en az 1inde puan kaybederler
önemli olan bizim trabzon akhisar mersin gençler maçlarında ne yapacağımız.

Ben herhangi bir sampiyonluk yarisinda fenerin bizim onumuzde bitirip sampiyon oldugunu hatirlamiyorum. Bir tek gecen sene var ondada zaten kimsenin sampiyonluktan bahsettigi yoktu. Yani bir yaris ortami yoktu.

Biz yine sampiyon olacagiz.

Geçin fenerin 5 atmasını.Bu sezon izlediğim en tiyatro maç.Hikmet rezil bir taktik anlayışıyla oynatıyor takımı.
Diyeceksiniz serkan kırıntılık bir maç değildi.adam ne yapsın?.4. gol tam komedi idi.Ulan sen kalecisin elini uzatacağına ayağını ne uzatıyorsun.Eminim maç kritik olsa idi o hatalardan bol bol yapardı

Hee Hamza sagolsun. Iyiki adam 10 küsür mac sonra bi tane maglubiyet aldi. Hamza yerine Prandelli olsa herhalde Trabzon, Bursa ve IBB le 3. lük yarisi veriyorduk.

Kendini haklı çıkarmak için benim kullanmadığım bir argümanı kullanman ne kadar haksız olduğunu gösteriyor galiba. Ayrıca kıyasladığın kişi daha kötü diye o kişi hatasız mı oluyor şimdi? Ülkemin seçmen kafası işte..

Bunu hatirlayan var mi? :asd:

Hikmet Karaman: "Yeni sistemim; 1-3-2-3-2. Çok çılgın bir sistem. Bunu geliştirip Anadolu’da ihtilal yapacağım. "

Adamlar iki deplasmanda 10 tane atıp şikenin dibine vuruyor ama biz bunlardan fazla gol atmışız. Normalde gol atamıyor adamlar anca ıkına ıkına. Averaja yetişemezsin bu şikeyle..

Üst Alt